"Інтер" покаже документальний фільм "Богдан Ступка. Забудьте слово "смерть" - до річниці смерті Великого артиста

16 липня 2013 | 20:09

У понеділок, 22 липня, о 23:20 телеканал "Інтер" покаже прем'єру документального фільму власного виробництва "Богдан Ступка. Забудьте слово "смерть". Фільм присвячений пам'яті видатного актора, життя якого рік тому обірвала невиліковна хвороба. Режисер-постановник проекту - Володимир Ніколаєць, автор сценарію - Дмитро Чепурних.

У документальному фільмі "Богдан Ступка. Забудьте слово "смерть" телеглядачі отримають можливість ще раз "перегорнути" сторінки життя Великого артиста. В основі картини - унікальне ексклюзивне інтерв'ю Богдана Cильвестровича, записане за кілька років до смерті. За своїм змістом - це емоційно розказана актором автобіографія, яку він ніяк не міг змусити себе написати.

Разом з телеглядачами "ненаписану автобіографію" видатного актора будуть "гортати" і вносити свої доповнення його рідні, друзі та колеги. Вони поділяться особистими спогадами про Богдана Ступку, а також спробують сказати усе те, що не встигли за його життя.

Вперше велике інтерв'ю про свого чоловіка дала вдова Богдана Ступки - Лариса Семенівна, яка до цього не балувала телебачення своєю відвертістю. Також вона запросила знімальну групу фільму у ті місця, які були священними для Богдана Сильвестровича, - до їхнього будинок і на дачу.

Про свого друга і колегу розповіли актори Ада Роговцева, Армен Джигарханян, Олег Табаков, Костянтин Райкін, Даніель Ольбрихський, Рената Литвинова, Геннадій Хазанов, польський режисер Кшиштоф Зануссі.

Крім того, у документальному проекті будуть використані кадри з фільмів і спектаклів за участю актора, а також унікальне відео з сімейного архіву, яке раніше не демонструвалося на телебаченні.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти