Телеканал "Інтер" встановив у Києві пам'ятник Вічній Любові

Телеканал "Інтер" встановив у Києві пам'ятник Вічній Любові

7 травня 2013 | 23:37

7-го травня, напередодні Дня Перемоги у самому центрі Києва та в одному з найкрасивіших місць столиці - Маріїнському парку - з ініціативи телеканалу "Інтер" відбулося урочисте відкриття незвичайної скульптури - пам'ятника Вічній Любові. Героями, які надихнули на створення цієї скульптури, стали реальні люди - учасники програми "Жди меня" українка Мокрина Юрзук та італієць Луїджі Педуто.

Вони познайомилися в роки війни в австрійському таборі для військовополонених. Він - італійський солдат. Вона - українка, яку забрали на примусові роботи. І потім розлучилися на цілих 60 років. У 2004 році Луїджі вирішив знайти свою українську любов за допомогою програми "Жди меня" і зараз про історію їх відносин і про зустріч більш ніж через півстоліття знають мільйони українців. На замовлення телеканалу "Інтер" скульптори Олександр Моргацкій та Григорій Костюков відтворили кульмінаційну мить історії Луїджі і Мокрини - їх зустріч у студії "Жди меня" програми після багаторічної розлуки.

І тепер біля Моста Закоханих з'явилася нова визначна пам'ятка міста - пам'ятник почуттю, яке непідвладне часу, відстані і яка виявилося сильнішим, ніж війна.

"Приємно, що це пам'ятник не вигаданим персонажам, а реальним простим людям, - зазначив у своєму виступі Голова правління телеканалу" Інтер "Єгор Бенкендорф, - Це дійсно хороший приклад реальної любові: люди пройшли війну, багато чого пережили на своєму віку і продовжують любити стільки років по тому ... Історія, гідна стати символом вічної любові ".

На відкриття пам'ятника на запрошення каналу прибув Посол Італії в Україні пан Фабріціо Романо, участь у настільки значимому для Києва події взяв Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, і, звісно, керівництво каналу "Інтер" - Глава правління Єгор Бенкендорф та Член правління і головний редактор каналу Антон Нікітін.

З Італії прилетів і головний герой цієї події - 90-річний Луїджі Педуто. Мокрина, через здоров'я, залишилася чекати його у себе вдома, але прислала на відкриття скульптури онучок Галину та Олену, які подякували від імені Мокрини всіх, причетних до цієї акції.

Зате емоцій Луїджі вистачило б на двох: після того, як Педуто перерізав стрічку і з пам'ятника зняли полотно, італієць кілька хвилин не міг сказати ані слова, і тільки тримався за серце. "Нам у школі вчитель говорив, - сказав він потім, - Що навіть якщо у вас в житті будуть труднощі, важкі часи - згодом завжди буде нагорода. Ось зараз мені здається, що я отримав цю нагороду!".

Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов зазначив наскільки прекрасне і вдале місце вибрано для настільки символічною скульптури. "Тут протягом багатьох років звучать визнання в любові. Це місце, яке має чимало своїх легенд. І сьогодні з'явилася ще одна! Одна справа - полюбити, розписатися і створити сім'ю, інша справа - пронести це почуття через все своє життя!".

Відомо, що київські молодята традиційно приходять до Мосту Закоханих і за традицією вішають на перила замочки, як символ свого довгого і щасливого спільного життя. І ось тепер у цього місця з'явилися свої ангели-охоронці - Луїджі і Мокрина, а в першому спільному маршруті сімейних пар - пам'ятник Вічної любові, почуттю, яке здатне подолати сам час. Традицію фотографуватися біля цього пам'ятника на знак сили і вірності своїх почуттів, заклали молодята Юлія Ханевіч та Юрій Бартошевський: тут же, біля пам'ятника відбулася виїзна церемонія їх одруження, а слідом за ними до пам'ятника підійшли ще два весілля...

"Ми вже звикли до цієї історії, ми часто до неї повертаємося, - зауважив головний редактор телеканалу" Інтер "Антон Нікітін, - розповідаємо про те, як Луїджі приїхав до Мокрині і скосив малину на її ділянці ... Це все - справжнє. Та нам важко вірити в якісь вічні речі: що любов буває вічною, що відносини не закінчуються, що людина може переступити такі труднощі, як війна, відстань, межі. Спасибі, що ви зміцнюєте нас у нашій вірі, що все це може бути! Ми відкриваємо цей пам'ятник напередодні Дня Перемоги. Він стане окрасою міста Києва. А ваша історія вже стала прикрасою нашого життя!"

Проте відкриття пам'ятника - це ще не завершення історії Вічної любові. Це лише початок нової історії, яка матиме підтримку і своє відображення в Інтернет.

Канал "Інтер" пропонує створити ще одну нову традицію: сфотографуватися біля пам'ятника і розмістити фото на власній сторінці в соцмережах з хештегом #vichnalubov, це послання про вашу своєї любові у вічність, яке отримає незриму підтримку Луїджі і Мокрини. А на сторінці Луїджі і Мокрини всі бажаючі можуть дізнатися подробиці історії закоханих і розповісти про свої почуття, знайти того, кого втратили, зізнатися в коханні тим, кому не вирішувалися це сказати.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти