Телеканал "Інтер" відкриє пам'ятник, присвячений вічній любові й вірності

30 квітня 2013 | 10:52

Напередодні Дня Перемоги телеканал "Інтер" відкриє пам'ятник Луїджі та Мокрині - італійцеві й українці, яких познайомила і розвела війна, які пронесли своє кохання через усе життя, і через 60 років зустрілися завдяки програмі "Жди меня". Урочисте відкриття скульптури відбудеться 7 травня об 10:30, у Маріїнському парку, поруч із Мостом закоханих. Цей пам'ятник стане символом справжньої любові і вірності.

Це було у 1943 році. Він - італійський військовополонений, вона - українка, вивезена на примусові роботи. Луїджі Педуто і Мокрина Юрзук, познайомилися в австрійському таборі для військовополонених. Вони були разом усього два роки. Їх поєднала і розлучила війна.

Луїджі буде пам'ятати українську красуню з ямочками на щоках усе життя... І знайде її через 60 років. Вони зустрінуться у 2002 році у студії програми "Жди меня". Щоб сказати усім, що любов більша за відстань, довша за ніж час і сильніша за війну.

Після того, як Луїджі та Мокрина знайшли одне одного, вони зустрічаються щороку. Мокрина їздила у гості до Луїджі в Італію. Луїджі щороку приїжджає до неї в Україну, і навіть замислюється над тим, щоб придбати тут будинок. У 90 років бабуся Мокрина отримала пропозицію руки й серця від свого коханого Луїджі...

З моменту їхньої зустрічі у 2004 році програма "Жди меня" і телеканал "Інтер" стежили за долею цієї унікальної пари закоханих. І, нарешті, вирішили увічнити цю неймовірну історію кохання.

- Телебачення давно вже вийшло за рамки ефіру. Це унікальне явище сучасного життя, що об'єднує людей - через роки й відстані. Телеканал "Інтер" може набагато більше, аніж просто показувати і розповідати про щось нашим глядачам. Ми самі створюємо події, - каже керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна.

У вівторок, 7 травня, у центрі Києва, у Маріїнському парку, поруч із Мостом закоханих об 11:00 відбудеться урочисте відкриття пам'ятника любові й вірності "Луїджі і Мокрина". Його створили скульптори Олександр Моргацький та Григорій Костюков. На відкриття скульптури з Італії приїдуть сам Луїджі Педуто і родичі Мокрини.

- Коли я дізнався про те, що нам із Мокриною зведуть пам'ятник, я плакав, - зізнається Луїджі. - Це дуже важлива і зворушлива подія у нашому житті.

Телеканал "Інтер" переконаний, що пам'ятник цій зворушливій ​​парі стане ще одним знаковим місцем зустрічей для закоханих. І стане символом справжньої любові й вірності, здатної перемогти усе, - час, відстань і навіть війну.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти