Фінал "Шоу №1": хто отримає мільйон?

Фінал "Шоу №1": хто отримає мільйон?

10 листопада 2011 | 14:53

Переможець "Шоу №1" стане відомий вже сьогодні, 10 листопада. Хто отримає головний приз унікального вокально-танцювального проекту - мільйон гривень, дивіться о 20:30 в прямому ефірі на "Інтері".

За крок від мільйона перебувають чотири найсильніші команди "Шоу №1" - мегаактивні "Нереальні пацани", запальні тінейджери "Без паспорта", голосисті "Привиди опери" і колоритна команда вагомих талантів Made in Ukraine. Кожна група гідна перемоги. І боротьба за головний приз обіцяє бути видовищною.

І поки тривають останні приготування до ефіру, шанувальники "Шоу №1" висловлюють свою думку, хто стане переможцем. Віддати голос за своїх фаворитів можна на офіційному сайті "Шоу №1".

Наразі перша позиція належить "Нереальним пацанам". Це й не дивно, адже хлопці на чолі зі своїм тренером - талановитим хореографом Мігелем - довели, що їм будь-що до снаги. Несподівані, яскраві, часом зворушливі й ліричні виступи "Нереальних пацанів" дозволяли їм залишатися серед лідерів проекту. І зараз хлопці зізнаються, що конкуренти у боротьбі за головний приз "Шоу №1" почали насторожено до них ставитися. І це зрозуміло, адже наставник "нереальних" хлопців Мігель завжди пропонує сміливі рішення: хто знає, чим він здивує глядачів і шанувальників групи цього разу?!

Михайло Ясинський, тренер команди "Без паспорта", конкуренції не боїться і не вважає, що результат сьогоднішнього ефіру вже визначено. Відомий продюсер упевнений, що його підопічні можуть обійти "Нереальних пацанів" і отримати заповітний мільйон. Адже група "Без паспорта" з першого дня полюбилася глядачам "Інтера" і за підсумками глядацького голосування завжди посідала перші рядки рейтингу. Михайло Ясинський сподівається, що глядачі підтримають тінейджерів і сьогодні.

"Привиди опери" та Made in Ukraine також не здаються і вірять, що перемога буде за ними.

Сьогоднішній ефір стане найяскравішим за всю історію проекту. Окрім виступу команд-фіналістів, на глядачів чекає гала-концерт за участю усіх учасників "Шоу №1". Не пропустіть незабутнє видовище - справжній феєрверк різножанрової музики й танців!

Сюрприз вечора - виступ творчого продюсера "Шоу №1", короля поп-музики, неперевершеного Філіпа Кіркорова. А вести фінальний ефір унікального проекту "Інтера" буде Володимир Зеленський і, звичайно ж, чарівна і неповторна Ані Лорак.

Які ще сюрпризи приготували творці "Шоу №1", дивіться сьогодні, 10 листопада, о 20:30!

Коментувати на show.inter.ua

Спецпроекти