Мігель став продюсером "Нереальних пацанів"

Мігель став продюсером "Нереальних пацанів"

7 листопада 2011 | 13:17

Філіп Кіркоров, творчий продюсер "Шоу №1", передав Мігелю права на продюсування команди "Нереальні пацани". Талановитий хореограф та успішний тренер мегаактивних хлопців тепер єдиний продюсер групи. Чи зможуть "Нереальні пацани" стати переможцями "Шоу №1", дивіться у четвер, 10 листопада, о 20:30 в прямому ефірі на "Інтері".

До фінального ефіру вокально-танцювального проекту "Інтера" залишилося лише чотири дні. За цей час командам-фіналістам треба встигнути приготувати нові вражаючі постановки. Завдання не з легких, якщо врахувати, що на кону головний приз "Шоу №1" - мільйон гривень!

За крок від мільйона перебувають чотири найсильніші команди проекту - "Привиди опери", Made in Ukraine, "Без паспорта" та "Нереальні пацани". Кожна з них, безумовно, гідна стати переможцем. Але для цього треба докласти максимум зусиль. Адже з кожним ефіром журі "Шоу №1" стає все більш вимогливим до виступів учасників.

Артур Гаспарян, наприклад, під час минулого ефіру поставив найнижчий бал за всю історію проекту. Іменитому музичному критику не сподобався виступ Made in Ukraine. Колоритній команді, на його думку, не вистачило гумору у постановці. Тренер групи - відомий музикант Дмитро Шуров навіть припустив, що Артур Гаспарян упереджено ставиться до Made in Ukraine. Але сумніви розвіялися під час конкурсу солістів: найсуворіший член журі віддав свій голос на підтримку команди, відзначивши прекрасне виконання. "Ось воно. А я вже почав сумніватися, що колись побачу потенціал команди. Покажіть свої голоси, вони прекрасні", - захоплено сказав Артур Гаспарян.

Суворим був і Джеррі Абрате. В очі італійського хореографа та судді міжнародного класу кидалися найменші танцювальні огріхи постановок. "Привидам опери", на думку Джері Абрате, не вистачило синхронності, а "Без паспорта" трохи не дотягли з енергетикою танцю. Високу оцінку від італійського хореографа отримала команда "Фарби": хлопці та дівчата не лише вивчили складний малюнок танцю, а й показали на сцені справжній клас.

Вразив журі виступ групи запальних тінейджерів "Без паспорта". Тренер команди Михайло Ясинський зробив ставку на унікальний голос Давида Бухарова і не прогадав. Сольна партія Давида, якого до "Шоу №1" запросив Філіп Кіркоров, не залишила байдужим нікого у залі. Безумовно, цей чистий, дзвінкий голос гідний великої сцени.

Фаворитами минулого ефіру стали "Нереальні пацани". "Ви представили своє прочитання пісні "Полетіли", яку виконав Філіп. Це чудово. І попри те, що я весь у пусі та пір'ї (це було частиною постановки), мені дуже сподобалося", - не скупився на похвалу Артур Гаспарян. За свою працю "Нереальні пацани" отримали найвищі бали від журі, а Мігель - право стати продюсером групи. Завдяки унікальному проекту "Інтера", в українському шоу-бізнесі народився новий бойз-бенд.

А от команді "Фарби" не пощастило. За крок до фіналу група Анастасії Приходько залишила проект.

Хто стане переможцем "Шоу №1" стане відомо у четвер, 10 листопада, о 20:30! Дивіться прямий ефір на "Інтері"! Найсвіжіші новини з життя конкурсантів можна прочитати на офіційному сайті "Шоу №1". Відеощоденники дивіться в ранковому ефірі "Інтера" - з понеділка по п'ятницю, о 8:55.

Коментувати на show.inter.ua

Спецпроекти