Агнія Дітковскіте та Володимир Яглич - у новому серіалі "Тільки ти"

Агнія Дітковскіте та Володимир Яглич - у новому серіалі "Тільки ти"

29 червня 2011 | 17:51

У понеділок, 4 липня о 21:30 дивіться на "Інтері" прем'єру серіалу "Тільки ти". У головних ролях - Агнія Дітковскіте та Володимир Яглич.

Серіал йтиме у понеділок - три серії о 21:30, середа о 21:30 - дві серії, і три серії - у четвер о 21:30.

Сюжет

Нова стрічка режисера Олени Семенової - це історія кохання двох молодих людей з різних соціальних верств. Ольга (Агнія Дітковскіте) - багата наречена, Андрій (Володимир Яглич) - бідний роботяга. Але об'єднує їх внутрішнє благородство й чистота.

Романтичне почуття між ними виникає під час першої зустрічі, коли Андрій намагається обігнати спортивний кабріолет дівчини на своєму велосипеді й несподівано рятує Ольгу від бандитів. На непростому шляху до кохання їм доводиться долати численні перешкоди. Ольга піде проти волі батька, її переконуватимуть, що її коханий чоловік - шахрай та вбивця. Втративши від відчаю здоровий глузд, вона підкориться волі батьків, вийде заміж за іншого.

Андрій втратить найближчу людину - брата, опиниться у в'язниці, втече звідти і ледь не загине... Чи переможе правда, справедливість й справжнє кохання? Чи зможуть Андрій та Ольга знову бути разом і знайти своє щастя?

Залишити коментар Коментарі (1)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Спецпроекти