"Здрастуй, мамо!" - прем'єра на "Інтері"

5 січня 2011 | 15:06

У понеділок, 10 січня, о 20:30, дивіться на "Інтері" прем'єру серіалу "Здрастуй, мамо!", історії про долю 42-річної вчительки Анни Назарової (Стелла Ільницьки). Вона повертається із заробітків за кордоном до рідного міста, де, як вона думає, на неї з нетерпінням чекає дружна родина: троє дітей і чоловік, але насправді усе виявляється абсолютно не так...

Серіал Ітиме з понеділка по четвер о 20:30 по одній серії.

Сюжет

Головна героїня Анна Назарова (Стелла Ільницьки), колишня вчителька початкових класів, свого часу закінчила педучилище і працювала у місцевій школі. Але шість років тому вона разом з подругою Дінкою поїхала на заробітки до Італії, звідти Анна регулярно надсилала дітям гроші на навчання. Старша донька Наталя (Олена Муравйова), спортсменка (кандидат у майстри спорту з метання диска), вчиться на вечірньому в інституті фізкультури і працює тренером у спортивному інтернаті.

Молодші двійнята – Ніколаша (Олександр Попов) та Вікуся (Зоя Барановська), також студенти. Микола до того ж ще починає власний бізнес, а Вікуся вирішила вийти заміж. Потай від усіх вона викликала маму на весілля, вирішивши зробити решті сюрприз. Сюрприз приготувала Вікуся і для Анни, в аеропорту мама бачить, що її молодша донька вагітна. Зворушена Анна обіцяє молодятам подарувати квартиру. Але на весіллі доньки вона розуміє, що насправді ніхто її тут не чекав. У чоловіка Юри (Володимир Виноградов) з'явилась молода жінка. Ані Наталя, ані Микола, жодної копійки з грошей, що надсилала Анна, не витратили на навчання, мало того, вони обоє кинули інститут. Ну, а молодша Вікуся запросила матір на весілля виключно з метою "розкрутити" її на нову квартиру.

Аня відчуває себе непотрібною у своєму "новому старому" житті – без родини, фактично без дітей, без грошей. Вона намагається влаштуватися на роботу в школу у Ружанську, але, нажаль, вільних місць немає. Їй доводиться переїхати у село. Зневірившись, Аня пише своєму колишньому закордонному роботодавцеві з проханням вислати їй виклик на роботу. Поки вона чекає на оформлення документів, влаштовується вчителькою у сільську школу. Анна поринає у незвичне для неї життя – нові знайомства та стосунки, які вимагають від головної героїні чимало сил та терпіння. Власні сімейні проблеми також нікуди не зникають. І все-таки – на радість телеглядачів – любов і добре, з гумором, ставлення до життя – незмінно допомагає подолати будь-які життєві випробування.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти