Відео сайтів групи "Інтер" відтепер доступне на iPhone та Android

Відео сайтів групи "Інтер" відтепер доступне на iPhone та Android

24 грудня 2010 | 19:17

Компанія "Інтерактивний маркетинг" впровадила на сайтах Inter.ua, Podrobnosti.ua, К1.ua, NTN.ua та Megatv.kiev.ua нові технічні рішення для відео на базі технології HTML 5. Тепер увесь відеоконтент сайтів, а також онлайн-мовлення каналів доступні власникам iPhone, iPad, iPod та смартфонів на платформі Android.

Відтепер канали та сайти групи "Інтер" завжди з вами. Флагман медіагрупи канал "Інтер", а також телеканали К1, НТН і "Мега" можна дивитись не лише вдома, а й у дорозі, на роботі, на відпочинку – адже на відміну від телевізора, Ваш мобільний телефон завжди у Вас під рукою. Для перегляду онлайн-мовлення та відео не потрібно завантажувати та встановлювати спеціальні додатки – достатньо скористатися звичним браузером.

В Україні кількість "мобільних" глядачів збільшується з кожним днем. Настає нова епоха у медіа – епоха "четвертого екрана", як вже охрестили у світовій пресі невеликий екран мобільного пристрою. Першим, як відомо, був кіноекран, потім – ТБ, третім став монітор персонального комп'ютера. І лише у "четвертого екрана" є явна перевага, завдяки якій він принципово відрізняється від попередників, - нарешті, не глядач прив'язаний до екрану, а екран супроводжує глядача.

Схоже, сімейні війни "за пульт" незабаром повністю залишаться у минулому. До аудиторії каналу та сайтів "Інтера" приєднуються нові глядачі. За даними системи "Яндекс.Метрика" вони вже серед нас. Щотижнева мобільна аудиторія Inter.ua складає близько 5 тисяч користувачів. І близько 17-18 тисяч користувачів на тиждень читають і дивляться новини на сайті Podrobnosti.ua.

Ці люди активні, вони знаходяться у русі і споживають інформацію на ходу у буквальному розумінні цього слова. Іншими словами, до аудиторії медіагрупи "Інтер" приєднується нове покоління, яке в принципі не дивиться телевізор у класичному розумінні цього слова.

А разом із звичками глядачів змінюється й наш медіаконтент. У відеотеках на Inter.ua, К1.ua, NTN.ua вже чимало коротких роликів з популярних інтерівських передач, які зручно переглянути, коли з'являється вільна хвилинка. На сайті Podrobnosti.ua все більше новин супроводжуються відеорядом, а свіжі випуски та сюжети денних та ранкових телевізійних новин та вечірнього підсумкового випуску "Подробиць" на сайті з'являються практично одразу після ефіру.

Дістаньте свій мобільний – ми вже у вас в кишені!

Спецпроекти