"Сусіди" їдуть до Аргентини!

"Сусіди" їдуть до Аргентини!

30 серпня 2010 | 18:55

Стали відомі імена ще трьох осіб, які полетять до Аргентини на "Битву слов'ян". Це улюблені герої серіалу "Сусіди" (виробництво "Інтер Медіа Продакшн", Prima Film спільно з Film.UA) - Радміла (Олена Бондарева-Рєпіна), Маша (Віталіна Біблів) та Ігор (Костянтин Косинський). І якщо панянки будуть брати участь у зйомках міжнародного проекту телеканалу "Інтер" у складі групи підтримки наших патріотів, то Ігорю, як найбільш спортивному сусіду, доведеться битися за честь України нарівні з іменитими спортсменами і кращими учасниками першого БУМу.

Серед дружньої компанії мешканців одного під'їзду звичайної київської "сталінки" Ігор є найсміливішим, найбільш спортивним і азартним мешканцем. Він не раз захищав своїх сусідів від бандитів. До того ж, йому як нікому іншому, відома ціна перемоги - він постійний учасник міжнародних турнірів зі спортивного покеру. Тому не дивно, що саме Ігорю "Сусіди" доручили відповідальну місію - захищати честь країни в далекій Аргентині.

А найкумедніші сусідки - Радміла зі своєю дочкою Машею - просто не могли залишитися осторонь такого соціально значущого проекту як "Битва слов'ян", тому вирішили наживо підтримати на міжнародних змаганнях свого сусіда Ігоря та інших українських патріотів.

- Наші героїні дуже щиро вболіватимуть за українську команду. Я впевнена, що Радміла буде мліти від привабливих і сильних чоловіків - учасників проекту "БУМ. Битва слов'ян", - говорить Олена Бондарева-Рєпіна, виконавиця ролі Радміли в серіалі "Сусіди". - А Маша буде хвилюватися за кожного та співпереживати усім гравцям.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти