Життя "Сусідів" 100 серій потому...

Життя "Сусідів" 100 серій потому...

31 травня 2010 | 18:45

28 травня на телеканалі "Інтер" вийшла в ефір сота серія актуального серіалу "Сусіди" (виробництва "Інтер Медіа Продакшн", Prima Film спільно з Film.UA). Нагадаємо, в центрі сюжету багатосерійної мильної драми - життя п'яти київських сімей, що мешкають по сусідству. А головною особливістю "Сусідів" є те, що події серіалу розгортаються на тлі актуальних подій реального життя. Напередодні ювілейного випуску творці та актори серіалу поділилися своїми враженнями про виконану роботу на прес-конференції, присвяченій цій події. У ній взяли участь генеральний продюсер телекомпанії "Prima-film" Юрій Морозов, креативний продюсер серіалу Володимир Іссат, режисери-постановники Ігор Забара та Юрій Нещеретний, а також актори Ніна Касторф, Олена Бондарєва-Рєпіна, Віталіна Біблів, Костянтин Коссінський, Валентина Гребеннікова та Олексій Капорін.

- Вихід в ефір сотої серії "Сусідів" для нас дійсно знаменна подія, - говорить генеральний продюсер телекомпанії Prima-film Юрій Морозов. - Це свідчить про те, що ми певною мірою виправдали довіру глядачів, які встигли за цей час полюбити наших героїв. Зараз ми готуємо сценарії літніх серій і навіть вигадуємо усілякі сюжетні повороти для осіннього сезону. Сподіваємося, що наші рейтингові показники дозволять нам утриматися в сітці найбільш рейтингового каналу якомога довше. Наприклад, в Англії найпопулярніший серіал - "Коронейшен стріт" (Coronation Street) - йде в ефірі вже 50 років, у якомусь сенсі він є для нас зразком, і ми сподіваємося досягти такого ж результату!

За ці 100 серій "Сусідів" зміни торкнулися не лише героїв серіалу - життя його творців та акторів теж змінилося. Адже щодня на знімальному майданчику "Сусідів" вони проводять не менше 12 годин на добу!

- За час роботи над серіалом ми стали не просто сусідами, а однією сім'єю, - говорить креативний продюсер серіалу Володимир Іссат.

Не дивно, що навіть поза зйомками актори продовжують ставитися один до одного по-родинному. Наприклад, у реальному житті Віталіна Біблів називає Олену Бондарєву-Рєпіну мамою, а та її - донечкою. Або, приміром, продюсерів знімальна група позаочі ласкаво називає "богатирями", тому що "за ними вони, як за кам'яною стіною".

Але найцікавіше те, що тепер всім акторам "Сусідів" доводиться нести відповідальність за вчинки своїх персонажів у реальному житті - перед глядачами серіалу, яких вони зустрічають на вулицях, у магазинах і навіть у метро.

- Мене в метро атакують бабусі, - зізналася актриса Віталіна Біблів (виконавиця ролі Маші Крижановської). - Іноді я спізнююся на знімальний майданчик лише тому, що мене висмикують з вагона і починають розпитувати про життя Маші, наприклад, чи одружиться на ній Давид. А ще просять мене не потрапляти у різні халепи, і зізнаються мені в коханні - кажуть "Машенька, ми вас дуже любимо". І навіть дарують мені квіти. Це все бабусі й дідусі! 

- А мене якось зустріла на вулиці одна жінка і каже: "Ми в селі кидаємо всю роботу, коли йдуть "Сусіди". Для нас це як ковток свіжого повітря", - згадує актриса Ніна Касторф (виконавиця ролі тітки Галі). - Мені було так приємно таке чути. Але з іншого боку це додало почуття відповідальності за те, що ми робимо. Тому що глядачі стежать за тим , що ми робимо, і вірять нам.

- Дійсно, люди вірять в реалії нашого життя, вірять нашим персонажам, живуть разом із нами – як на мене, це найкращий показник популярності, - підтримує колегу Костянтин Коссінський (виконавець ролі Ігоря). - Наприклад, зустрічає мене в супермаркеті жінка і зі сльозами на очах говорить: "Синку, я ж так за вас переживаю. Як у вас там складеться з дружиною?"

- Зі мною також трапився один випадок в супермаркеті, - розповідає Олена Бондарєва-Рєпіна (у серіалі - Радміла Йовічіч). - Я зайшла туди, аби купити коньяк до свята. Підходить до мене парубок - продавець - і каже: "Вас дуже любить моя мама, і я поважаю...", а потім дивиться на те, що я вибираю: "Ой, не беріть цей коньяк, поставте. Краще візьміть он той - вчора прямісінько з коньячного заводу привезли".

Деяким акторам робота у "Сусідах" допомагає вирішити життєві проблеми в реальному житті.

- Мене хотіли вигнати з інституту, - ділиться Олексій Капорін (виконує роль Алекса Поліщука). - Принаймні, все до того йшло. У мене було 11 заборгованостей по іспитах і заліках. Але завдяки тому, що я знімаюся в "Сусідах", мене не те, що не вигнали, а навіть п'ятірки поставили по всіх іспитах! А ще цей серіал містично впливає на моє життя - я починаю повторювати долю свого героя. Алекс за сюжетом зустрічається з двома дівчатами одночасно, і у мене в житті також пішли любовні трикутники...

А дехто з "Сусідів" настільки вживається в роль, що починає розмовляти мовою свого героя або й, поготів, перебирає його сприйняття світу.

- Моя героїня - тітка Галя - розмовляє суржиком і я ловлю себе на тому, що іноді вдома або у розмові зі сторонніми людьми я використовую звороти повсякденної мови, де присутній суржик, - зізнається актриса Ніна Касторф.

- А я завдяки роботі в "Сусідах" змінила своє ставлення до вагітності, - говорить актриса Валентина Гребеннікова. - За сюжетом моя героїня - Лєра Поліщук - завагітніла. Мені доводиться практично протягом усіх 100 серій кожен день грати вагітну. І це відбивається на моєму житті. Я по-іншому почала дивитися на маленьких дітей. Звичайно, я поки що не планую заводити дитину. Хоча, чому б ні... 

Як ми вже писали раніше, унікальність "Сусідів" полягає в актуалізації сюжету. Тобто герої серіалу існують у середовищі злободенних соціально-політичних ситуацій і проблем. На екрані відображається те, чим живуть на даний момент телеглядачі, - чи то важливий футбольний матч, вибори президента або виверження вулкану. Для того, щоб крокувати в ногу з подіями в країні, іноді доводиться ці самі події передбачати наперед.

- У нас дуже влучно вийшло з першою серією, - згадує продюсер Володимир Іссат. - Вона в нас виходила в ефір 11 січня, але знімали ми її ще в листопаді. І в першій серії йшла мова про те, що наш головний герой звільнився з полону сомалійських піратів. І уявляєте, вранці 11 січня ми дізнаємося, що до Києва прибула група моряків, які повернулися з полону сомалійських піратів. Більш того, звільнені моряки у цей день проводили прес-конференцію і цю прес-конференцію показували в новинах телеканалу "Інтер" відразу після виходу нашого серіалу в ефір! Або, наприклад, в 99-й серії наші герої розповідали про трагедію, яка відбулася за день до цього в Ставрополі і про загибель верблюдів у Київському зоопарку. І такі актуальні епізоди ми даємо в серіалі "Сусіди" кілька разів на тиждень. А восени ми збираємося робити такі епізоди кожен день.

Слідкуйте за життям "Сусідів" по буднях о 17.20 на телеканалі "Інтер".

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти