Сто днів разом з "Сусідами"

Сто днів разом з "Сусідами"

25 травня 2010 | 15:26

У п'ятницю, 28 травня, о 17:20 на телеканалі "Інтер" вийде в ефір ювілейна 100-а серія актуального серіалу "Сусіди", виробництва "Інтер Медіа Продакшн", Prima Film спільно з Film.UA.

Напевно, не випадково так зійшлися зірки, що вихід 100-ї серії практично збігається з іще одним чудовим святом - Міжнародним днем сусідів (25 травня). Що ж, варто відзначити! Адже люди, що мешкають у сусідніх квартирах, часом стають близькими друзями, майже родичами. Історія наших "Сусідів" - історія п'яти сімей, що живуть в одному під'їзді звичайної київської сталінки, - дуже полюбилася глядачам, що підтверджують високі стабільні рейтинги.

"Сусіди" - серіал, особливість якого полягає в актуалізації сюжету, практично абсолютному зануренні героїв у реальні пропоновані обставини часу. Іншими словами, типажні герої - практично сусіди, кожен вечір "приходять" в гості до телеглядачів і також, як вони, існують у середовищі злободенних соціально-політичних ситуацій і проблем.

Глядачі навіть пишуть листи акторам, просять поради і дякують за щирість виконання, оскільки багато ситуацій абсолютно ідентичні життєвим. У серіалу з'явився офіційний фан-клуб, в соціальних мережах глядачі створюють групи шанувальників "Сусідів". Наведемо кілька відгуків:

Анна Слушко:
Классно, что он очень приближен к реальности - речь актеров (как русский, так и украинский язык), события, безработица, такие же бабушки, которые все обсуждают))) в общем, все очень похоже на настоящую жизнь)))

Вероника @Фиалка@ Кизюн: 
Какой же это хороший сериал. И актеры все замечательные. Он наверное самый лучший, который сейчас идет по нашему тв.

Саша Сосинович: 
Мне нравятся тётя Галя (Нина Касторф) и Маша (Виталина Библив). Только такими и должны быть настоящие украинки!

Над серіалом працює сюжетна група, що складається з досвідчених літераторів. "Сусідів" пишуть Ірина Чернова, Микола Сніцар, Григорій Ховрах, Олена Зерняк, Оксана Безрутченко, Наталія Козленко та Сергій Пузієвський. Актуальні сцени створюють Володимир Іссат та Ірина Вратарьова.

Сюжетні лінії серіалу розвиваються, з'являються нові персонажі, інші, навпаки, йдуть. Наприклад, у сім'ї Міщенко відбулися значні зміни. Адвокат Олена (у виконанні зворушливої та тонкої актриси Поліни Войневіч) прийняла рішення переїхати до Харкова на нову роботу, оскільки її стосунки з чоловіком - моряком Андрієм (Сергій Дерев'янко) вичерпалися. За сюжетом, Андрій закохується в юну дівчину таємничу Сашу. Таким чином, у серіалі з'явилася нова героїня, на роль якої була запрошена молода талановита артистка Олена Борох.

Для України "Сусіди" є телепродуктом нового формату. Як вже говорилося раніше, дія серіалу максимально наближена до дати ефіру, і його події відбуваються паралельно з подіями в сьогоденні. Звичайно, в такій ситуації доводиться дуже педантично працювати з інформацією новин, іноді навіть передбачаючи якісь події. Часом трапляються дивні збіги, причому почалося це з виходу першої серії 11 січня цього року! Дата прем'єри була визначена ще минулого літа. У всіх новинах цього дня повідомлялося про повернення українських моряків з полону сомалійських піратів. І ... тільки уявіть! Герої серіалу зустрічали вдома Андрія Міщенка - моряка, який тільки повернувся з полону. Втім, іноді життя підкидає менш приємні сюрпризи. І треба ж було такому трапитися, щоб виверження вулкана з важковимовним ім'ям Ейяфьятлайокудль перекрило повітряне сполучення в Європі напередодні виходу серії, в якій з Сербії повертається улюблениця глядачів, яскрава й ексцентрична Радміла (Олена Бондарева - Рєпіна). Серія була змонтована і повністю готова до ефіру. Щоб не втратити актуальності й виправдати очікування глядачів, в ніч з неділі на понеділок оперативно дописувалася актуальна сцена з обговоренням вулканічної активності, вишукували ходи виправлення ситуації, переозвучувались персонажі. Героїня зуміла прилетіти в Україну "таємними повітряними стежками, над горами, крізь хмари попелу". Врешті - решт, старання увінчалися успіхом, а глядачі були приємно здивовані: герої серіалу насправді існують у режимі реального часу, раз ситуація "за вікном" абсолютно ідентично відбивається на телеекрані.

Також слід сказати про інтеграцію героїв серіалу в інші програми, що виходять на телеканалі "Інтер", завдяки чому досягається максимальна концентрація елемента "реаліті". По понеділках "Сусіди" виходять в ефір одразу після програми "Жди меня". На думку творців серіалу, цікавим і логічним стало рішення показати глядачам героїню, яка звертається туди з проханням допомогти знайти батька.

Однією з найбільш улюблених сюжетних ліній серіалу для глядачів є лінія взаємовідносин доброї, але з характером, немолодої жінки тітки Галі (блискуча Ніна Касторф) і Петровича (актор тонких психологічних фарб Микола Олійник) - військового, який через складну долю залишився без дому і засобів до існування. Тітка Галя допомагає Петровичу почати нове життя, влаштуватися на роботу. Але несподівано Петровича знаходить його дочка Валентина, яку він не бачив понад 20 років. Герої практично відразу побачать "у прямому ефірі" Валентину, і ця ситуація стане ключовою подією для розвитку їх сюжетних ліній.

За час існування серіалу змінили один одного кілька режисерів. Сьогодні над серіалом працює молодий режисер Юрій Нещеретний, це його дебют, а з 15 травня заступив на вахту Ігор Забара.

 

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти