"Небо у вогні" - остання роль Володимира Турчинського

"Небо у вогні" - остання роль Володимира Турчинського

28 квітня 2010 | 15:59

До Дня Перемоги "Інтер" підготував прем'єру серіалу "Небо у вогні". Одну з головних ролей у картині зіграв Володимир Турчинський. Роль капітана Калачова стала для відомого спортсмена й актора останньої. Оскільки він не встиг закінчити зйомки у картині, щоб зберегти його героя, творці картини переписали сценарій. Також в картині зіграли такі відомі актори, як Іван Стебунов, Володимир Яглич, Артем Ткаченко та Юлія Снігірь. Дивіться прем'єру серіалу "Небо у вогні" на "Інтері" у неділю 9 травня о 18.00 та о 20.55.

- Фільм знятий на основі реальних історичних подій. У картині задіяно багато справжньої техніки та зброї, що відповідають дійсності воєнного часу, - розповів режисер Дмитро Черкасов. - Наші герої - військові льотчики, на початку фільму вони всього лише молоді хлопці, що мріють про польоти, але війна швидко робить з них справжніх чоловіків. Фільм розповідає про їхні долі, про людські відносини, але особливе місце в ньому займає авіація. 

Дія серіалу відбувається у період з 1939 по 1945 рік, і оповідає про життя відважних радянських льотчиків, на чию долю випала Велика Вітчизняна війна.

Головний герой - льотчик-винищувач Володимир Самойлов (Євген Пронін) - простий хлопець дитбудинку, що "захворів" небом ще у дитинстві. Здійснивши свою мрію, він вступає до льотного училища, і небо стає його другою домівкою на все життя. В училищі він набуває ще й трьох вірних друзів: одесита Костю Мрецького (Артем Ткаченко), романтика Колю Вороніна (Іван Стебунов) й уральського богатиря Василя Астахова (Володимир Яглич). 

Але одного погожого червневого дня життя хлопців кардинально змінюється. Починається Велика Вітчизняна війна... Війна стала їх кращим вчителем, перетворивши на справжніх господарів неба. До того ж друзям належить пізнати всі жахи війни - перевірити свою дружбу, знайти й втратити справжнє кохання, побачити як помирають близькі, зберегти честь і гідність та бути готовим до смерті кожну хвилину... не всі з них повернуться додому, щоб зустріти довгоочікувану перемогу зі сльозами на очах.

Цікаво: 

Володимиру Турчинському в серіалі дісталася роль капітана Савелія Калачова. Його герой - людина, яка все життя мріяла про небо, але волею долі завжди залишалася на землі. Савелій Калачов був керівником польотів - він проводжав і зустрічав літаки з бою. Всі його боялися та поважали, в той же час це був добряк, справедливий і навіть романтичний та зворушливий. За задумом режисера, Калачов був втіленням усього "живого", що є на землі - на противагу неба того часу, повного війни та вогню.

Як знімали:

Зйомки серіалу проходили у Твері, Москві та інших регіонах Росії.

Кілька епізодів стрічки знімали на Рославльському залізничному вокзалі. Рославль творці фільму обрали не випадково. Вокзал міста зберігся майже таким же, яким і був у час війни. Тому сцени проводів бійців знімали саме тут. Тим більше, в "Небі у вогні" задіяні справжні паровози часів війни, які надав знімальній групі Рославльський вагоноремонтний завод.

Юлія Снігірь про роль:

- У серіалі я граю дружину головного героя, Лізу Вороніну. На початку фільму вона звичайна студентка, юна, безтурботна... І ось таку її застає війна. Вона втрачає свого чоловіка, залишається одна, з дитиною на руках. І проходить різні випробування. Історія в чомусь класична для того часу, так як багато хто з наших бабусь може розповісти щось схоже, схожу історію свого життя. Така ось непроста доля... Грати у воєнних фільмах дуже складно. Це моя перша роль у подібній картині. Режисер вимагає неймовірного емоційного напруження. Необхідно показати глядачеві страх перед війною й смертю. Це дуже нелегко, але мені шалено приємно це грати, проживати. Я недавно переглядала фільм "Весна на Зарічній вулиці": там такі почуття чисті показані, емоції, очі, погляди... Я дуже сумую ось за таким добрим і світлим нашим кіно. Але мені здається, що "Небо у вогні" буде частково таким же. 

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти