"Depeche Mode" - 30 років чекання. Ексклюзив на "Інтері"

18 лютого 2010 | 10:06

8 лютого Київ на один день перетворився на Мекку електронної музики. Вперше Україну з єдиним концертом відвідав легендарний британський гурт "Depeche Mode". Телеканал "Інтер" виступив генеральним інформаційним партнером події і єдиним, кому поталанило отримати право на ексклюзивні зйомки та інтерв'ю з учасниками групи. Про концерт, один день в Києві, а також про все, що ми хотіли знати про культових "електронників", - у документальному фільмі "Depeche Mode у Києві" на "Інтері" у неділю, 21 лютого, опівночі і на "MTV Україна" у понеділок, 22 лютого, о 19:00.

На приїзд "Depeche Mode" українські фани чекали практично 30 років. І диво нарешті сталося. У вересні минулого року вітчизняний музичний простір сколихнула новина: до нас приїжджають "Depeche Mode" у рамках свого світового турне "Sound of the Universe". Незважаючи на практично повну відсутність реклами, квитків на концерт було не дістати - ще ніколи зала столичного Палацу Спорту не була так переповнена.

Емоції та враження фанатів, що відвідали виступ гурту, не згасають й досі. А ті, кому не пощастило побувати на цьому знаковому концерті, зможуть у повній мірі відчути його атмосферу завдяки унікальному документальному фільму, знятому телеканалом "Інтер". Цей фільм - безпрецедентна подія в українському телепросторі, оскільки знімальна група "Інтера" єдина отримала дозвіл на проведення зйомки під час приїзду "Depeche Mode" в Україну. За окремою домовленістю з менеджементом гурту, що суворо заборонив артистам спілкуватися з пресою, "Інтер" зміг задокументувати приліт "депешей" у Борисполі і частину концерту, а також взяти інтерв'ю у клавішника Ендрю Флетчера. Творці фільму вважають це величезною вдачею.

"День перебування "Depeche Mode" у Києві був знятий нами від початку і до самого фіналу, - говорить продюсер фільму Дмитро Данилов, сам великий шанувальник "DM". - Гурт перебуває у турі з травня 2009 року, хлопці сильно втомилися, тому спілкування з пресою обмежено. Для нас зробили виняток, але, тим не менше, деякі речі доводилося робити не завдяки, а всупереч. Тисячі людей чекали на цю подію, і ми хотіли дати їм можливість побачити якомога більше".

Але фільм не лише про київський концерт і один день з життя культового колективу. Значення "Depeche Mode" для світової музичної культури важко переоцінити. З появою "депешей" електронна музика більше не сприймалась як дещо недосяжне та елітарне, а їхні експерименти зі звуком породили хвилю наступників. "Скрябін", "Друга ріка", "Dazzle Dreams", "Технологія" - свого часу "DM" вплинули і на їхні музичні пошуки. До честі музикантів, вони абсолютно не приховують джерел свого натхнення й із захопленням розповідають про своїх кумирів.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти