"БУМ" на "Інтері"! Візьми участь у новому всеукраїнському проекті! Стань героєм свого міста!

27 листопада 2009 | 17:04

Телеканал "Інтер" розпочинає новий екстремальний та видовищний проект "Битва українських міст". Позмагатися за своє рідне місто і стати учасником проекту на головному каналі країни може стати кожен дорослий українець.

БУМ (Битва українських міст) - всеукраїнський проект, у якому мешканці 26 обласних центрів країни боротимуться за право називати своє місто Найкращим містом України. БУМ (Битва українських міст) - всеукраїнський проекту, у якому мешканці 26 обласних центрів країни боротимуться за право називати своє місто Найкращим містом України. "БУМ" знімається за форматом компанії Endemol . Його оригінальна назва звучить як Wipeout, що у перекладі означає "повне знищення". Wipeout з великим успіхом іде на найбільших каналах світу, а за кількістю падінь на секунду - увійшло до Книги рекордів Гіннеса. Українська версія обіцяє бути ще більш екстремальнішою та захоплюючою, словом - це справжній прорив, телевізійний "БУМ"!

У битві за звання "Найкращого міста країни" учасникам доведеться подолати найскладніші випробування, які не завжди до снаги навіть досвідченим спецназівцям! Гігантські атракціони, басейни води і багнюки, величезні палаючі кулі, що рухаються із неймовірною швидкістю, а на додачу цілий арсенал витончених конкурсів та естафет випробує на міцність наших земляків. Головна телевізійна битва українських міст відбудеться у лютому в Буенос-Айресі серед розкішних декорацій справжньої аргентинської природи.

Кожне місто представлятиме команда з п'яти учасників: двоє чоловіків, дві жінки і Капітан команди - відома людина, уродженець цього славного міста. Саме Капітан обиратиме гравців команди серед своїх земляків, достойних представляти рідне місто у битві українських міст. Кожен з вас має шанс взяти участь у "БУМі"!

- Цей проект допоможе зміцнити дружбу між українськими містами, - каже виконавчий продюсер телеканалу "Інтер" Єгор Бенкендорф. - Навіть незважаючи на те, що вони змагатимуться між собою. Адже спортивні змагання в екстремальних умовах є певним об'єднуючим фактором для усіх учасників. Я впевнений, що представники різних українських міст підтримуватимуть і вболіватимуть одне за одного, будуть ділитися своїми емоціями та враженнями. Тим паче що разом вони проведуть цілий місяць в одному з найкрасивіших куточків світу - Буенос-Айресі.

Для участі у кастингу:

  • Заповніть "Анкету учасника" і "Лист здоров'я";
  • 5-6 і 12-13 грудня ми чекаємо на вас із роздрукованими "Анкетою" і "Листом здоров'я" біля головної будівлі телеканалу "Інтер", де проходитиме великий кастинг на участь у програмі "БУМ". 

Адреса: Київ, вул. Дмитрівська, 30.

Доведи, що саме ти гідний позмагатися за честь свого міста у "Битві українських міст"! Поринь на місяць у сонячну аргентинську зиму і запеклу боротьбу за право називати своє місто найкращим містом України!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти