Хто стане "Найрозумнішим"? Остання гра сезону на "Інтері"

17 червня 2009 | 11:52

Нарешті ми дізнаємося ім'я Найрозумнішого у Молодшій лізі! 27 червня о 18:20 на "Інтері" відбудеться суперфінальна гра Молодшої ліги (учні 6-7 класів), у якій 12 найсильніших гравців-півфіналістів з України та Росії боротимуться за звання переможця. Кому з них дістанеться заповітний бабак?

Суперфінал Молодшої ліги цього сезону обіцяє бути найемоційнішою та найбільш напруженою грою в історії цієї ліги, а можливо, і в історії передачі. Судіть самі: у першій трійці - двоє постійних лідерів, які вже грали у фіналі минулого сезону і яким зовсім трошки не вистачило до перемоги, і один новачок, який демонструє відмінні результати і який має усі шанси обійти своїх більш досвідчених суперників. Багато хто ставить у фіналі саме на цю трійку.

Беззаперечний фаворит Сергій Полярус з Санкт-Петербурга завжди проходив у третій тур і програв лише одного разу - це був суперфінал минулого сезону. Його землячка Анастасія Гордєєва - також фіналістка минулого сезону. Їм на п'яти наступає дебютант цього року Антон Окороков з міста Богородицька (Росія), який у першому ж турі набрав 20 балів з 20 можливих! Щоправда, йому поки не вдалося протриматися з таким же результатом до кінця, але хто знає, які сюрпризи чекають на нас у суперфіналі?

Адже гра - річ непередбачувана, її неможливо спрогнозувати. Чи міг хто-небудь уявити, що Дмитро Сироткін вилетить у півфіналах? Фортуна мінлива: не виключено, що у фінальній грі цього сезону фаворити зійдуть з дистанції у першому ж турі, як це траплялося у лізі Термінаторів весною 2007 року, а на арену вийдуть "темні конячки". І тоді боротьба набуде цілком несподіваного розвитку.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти