"Чорта з два" - прем'єра на "Інтері"!

11 березня 2009 | 17:59

На телеканалі "Інтер" довгоочікувана прем'єра. У неділю, 22 березня, о 18:10 глядачі зможуть побачити стрічку "Чорта з два".

Як виявилося у стрічці "Чорта з два" два не лише "чорта", а й продюсери - Сурен Балаян та Єгор Бенкендорф: це перший спільний проект компанії "Інтер Медіа Продакшн" та студії "Ілюзіон філмз". Утім, в цій стрічці багато що буде вперше - перша роль у великому кіно дев'ятирічного Віті Гладуша, перше "зловісне" перевтілення маститого актора Сергія Никоненка.

Дівчина та безпритульник проти цілої банди

Сценарій картини написаний за мотивами однойменного роману Тетяни Полякової, а перетворив роман "Чорта з два" у кіносценарій Павло Фінн. За сюжетом:

Молода художниця стає жертвою квартирного афериста. Після невдалої спроби повернути вкрадені гроші, в руки до Саші потрапляє  загадкова фотоплівка. І тепер вона, немов героїня якогось пригодницького роману, стає об'єктом полювання для продажних міліціонерів та їх дружків-бандитів. Але Саша абсолютно не відчуває себе героїнею. Відповідальність за сироту-безпритульника Дениса, яка раптово звалилася на неї, змінює її ставлення до життя. Тепер вони разом, а разом їм і сам чорт не страшний!

Зірковий склад, або Чому Никоненко поголив вуса

Разом із режисером працювала чудова творча команда - оператор Богдан Вержбицький, художник-постановник Ірина Горшкова, сценарист Павло Фінн. З українських акторів у фільмі задіяні Олег Примогенов, Віталій Линецький та Олег Драч. Головну героїню у фільмі, художницю Сашу, виконала російська актриса Ганна Арланова. На її рахунку - 14 фільмів, серед яких добре відомі багатосерійні проекти "Московські вікна" та "Головне місто землі". У зйомках також беруть участь багато відомих російських акторів. У "Чорта з два" актора Валерія Баринова "підвищили у званні" до генерала міліції. Завжди позитивний Сергій Никоненко тут вперше зіграв кримінального персонажа, і навіть на прохання режисера  поголив свої знамениті вуса - щоб зробити свій вигляд більш зловісним. "Меченосець" Олексій Горбунов і без особливого гриму комфортно почувався у ролі бандита "Міченого".

Маленький герой

Не розгубився у компанії "авторитетів" дев'ятирічний київський школяр Вітя Гладуш, хоча роль, яка йому дісталася, була одна з найбільш відповідальних, а досвіду в кіно - ніякого. Але у Віті все вийшло - спочатку пройти кастинг на "хлопчика-хулігана", на яку пробувались з півсотні хлопчаків, потім суміщати зйомки із навчанням у школі і заняттями з таеквондо і не зарозумітися у компанії однолітків. У найближчих планах Віті зіграти у театральній постановці "Ромео і Джульєтти", а загалом стати "хорошою людиною".

Прем'єру стрічки "Чорта з два" дивіться на "Інтері" 22 березня о 18:10!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти