Лев Дуров займатиметься вихованням молоді

17 липня 2008 | 17:29

Усі ми родом з дитинства, і згадки про цей безтурботний період завжди викликають щирі почуття. Творці 4-серійного фільму "Сині ночі", прем'єру якого "Інтер" покаже 22 липня о 16:50, пропонують глядачам повернутися у часи гомінких піонерських таборів кінця 70-х.

Той, кому пощастило у дитинстві хоча б раз побувати у піонерському таборі, ніколи не забуде неймовірну атмосферу свободи та веселощів, приправлену загостреним почуттям відповідальності за себе та оточуючих. У таборах діти вчилися бути дорослими - саме там більшість з них вперше закохувалися, цілувалися, осягали біль розставання та знаходили справжніх друзів...

- Пам'ятаєте стару піонерську пісню "Взвейтесь кострами, синие ночи"? У цьому фільмі як раз відтворене життя та атмосфера піонерського табору кінця 70-х, - каже актор Лев Дурів, який виконує у фільмі роль директора піонерського табору. - У картині йде повна реконструкція того часу. На мій погляд, такі от табори - можливо, єдина заслуга радянської влади. Там були справдня дружба, солідарність та повноцінний відпочинок для дітей. Що зараз відбувається із підлітками? Молодь сидить по під'їздах, бавиться наркотиками та алкоголем. Ненормативна лексика стала тлом нашого життя. На жаль, сьогоднішні дівчатка і хлопчики звикли до жорстокості та насильства. І це жахливо. Хоча, напевно, уникнути цього не вдасться - така ситуація в усьому світі, але це не втішає. А тоді табори були порятунком для дітей та їх батьків.

Втім, картина "Сині ночі" - не тільки про безтурботний відпочинок юних піонерів. Є ще і доросле життя табору - таємні нічні побачення закоханих вожатих, районні перевірки, сварки, змови, боротьба за "місце під сонцем" та доповідні у вищі інстанції. За словами режисера картини Давида Ткебучави, саме на дорослих стосунках буде зроблено акцент у фільмі.

Окрім згаданого Лева Дурова, "дорослий склад" картини втілять на екрані такі популярні актори як Ігор Бочкін, Ольга Фадеєва, Володимир Стержаків, Ганна Легчилова та інші. До речі, актор Ігор Бочкін та його дружина Ганна Легчилова у "Синіх ночах" теж зіграють подружню пару.

Дивіться телефільм "Сині ночі" з вівторка по п'ятницю о 16:50 на телеканалі "Інтер".

Актори та їх ролі

Лев Дурів - директор піонерського табору
Ігор Бочкін - партійний чиновник
Ганна Легчилова - дружина партійного чиновника
Ольга Фадеєва - медсестра
Микита Звєрєв - Володимир
Ганна Казючиць - Наташа
Олександр Макогон - Артем
Сергій Лактюнькін - Андрій
Михайло Лукашов  - Льошка

"Сині ночі"
Жанр: драма
Кількість серій: 4
Виробництво: Росія, 2007
Режисер: Давид Ткебучава

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти