"Павутиння" - новий детективний серіал на "Інтері"

12 червня 2008 | 13:44

6 червня о 21:25 "Інтер" представляє прем'єру 16-серійного детективного серіалу "Павутиння", створеного на основі популярних романів В'ячеслава Жукова.


 
Начальник відділу з розслідувань убивств Федір Туманов (Олег Харитонов) - бувалий оперативник та кість у горлі "авторитетів". Стоячи на варті закону, він весь час ходить по лезу бритви. Його підставляють свої, на нього оголошують полювання чужі, і це не дивно - адже служба, яку несе головний герой, як співається у пісні, "и опасна, и трудна". Часом Туманову доводиться не просто розслідувати злочини, але й захищати життя, свою та близьких людей. І горе тому, хто захоче їх образити.


 
Це спробує зробити його найзапекліший ворог - старий злодій у законі Мономах (Олег Шкловський). Туманов перейшов йому дорогу, заволодівши диском із компроматом, від якого залежить життя "пахана". Тепер миром не розійтися. Обидва поставили на кін життя...


Знімальна група:


 
Головного героя, старшого оперуповноважений "убивчого" відділу, майора міліції Федора Івановича Туманова, грає Олег Харитонов. Серіал "Павутиння" для нього свого роду перший досвід - він уперше зайнятий у головній ролі. Про роботу у проекті Харитонов каже наступне: "Це - новий виток у моїй кар'єрі, і начебто я повинен був хвилюватися, але для мене зйомки проходили доволі органічно. Я просто закохався у характер Туманова - він так завзято, невпинно, безкомпромісно йде слідом злочинців. Мені завжди хотілося зіграти таку принципову людину". Разом із Харитоновим у серіалі зайняті молоді актори: Олег Філіпчик виконує роль найближчого товариша по службі Федора Туманова - Петра Грєкова, а Юлія Персільд грає Дашу Авєріну - кохану дівчину головного героя.

Факт:


 
Аби екранний Туманов виглядав максимально переконливим, актор Олег Харитонов спілкувався із справжніми "операми", старанно вивчав манеру їх роботи і навіть зовнішній вигляд. В той же час у образ свого героя він вніс і багато особистого. Справа у тому, що у 1986-1988 роках Олег служив на терміновій воєнній службі. Закінчивши учбовий підрозділ у Полтаві, він ще 1,5 роки віддав військам зв'язку у сибірському поселенні Коченево.


 
Режисери: Валерій Усков, Михайло Мамєдов, Володимир Краснопольський, Росія, 2007.
У ролях: Олег Харитонов, Олег Шкловський, Олег Філіпчик, Костянтин Солов'йов, Наталія Юннікова, Юлія Пересільд, Олексій Грішин.


Дивіться на "Інтері" з 16 червня з понеділка по четвер о 21:25.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти