"Агенти впливу" захоплюють ефір

19 березня 2008 | 11:05

24 березня о 22:30 на "Інтері" стартує новий проект "Агенти впливу" - журналістські розслідування, здатні змінити хід речей та зсунути з мертвої точки навіть найбільш безнадійну справу. 

Формат соціального розслідування, в якому починає працювати "Інтер", є унікальним в українській практиці телевізійних розслідувань. "Агенти впливу" - це програма, у якій репортажі ведуть не просто журналісти. Вони - довірені особи, які  проникають в систему. Вони - агенти впливу.  

Команда досвідчених репоретрів на чолі з ведучим Артемом Шевченком здатна проникнути у будь-які ситуації, щоб на власні очі побачити те, про що інші лише здогадуються. Використовуючи найбільш сучасне обладнання для прихованої зйомки, змінюючи зовнішність і перевтілюючись, вони викривають шахрайство та брехню і розкривають суспільству те, що приховано за розміреним поступом життя. Наприклад, протягом декількох тижнів журналістка програми працювала у супермаркеті під виглядом звичайної продавщиці, щоб викрити те, про що говорять всі, але ніхто не бачив: як переупаковують зіпсовані та прострочені продукти, надаючи їм товарного вигляду.  

Агенти впливу здатні не тільки змінити ситуацію, що склалася, але й зробити телеглядача своїм помічником, щоб він зрозумів: він також може змінити реальність.


Ексклюзив і провокація

Програма побудована на провокації, зйомках прихованою камерою, ексклюзивній інформації та яскравій репортерській роботі. Амплуа ведучого - приватний тв-детектив. Його манера вести передачу активна, наполеглива і в деякій мірі навіть агресивна. Він також є автором одного з репортажів, який задає темп та ритм всієї програми, і особисто втягує глядача у жорстоку, але захоплюючу гру на грані фолу.


У центрі уваги

Організовані крадіжки з багажа пасажирів в аеропорту, підземні пастки у центрі міста, куди провалюються автомобілі та люди, лікарські та судові помилки, за які і медпрацівники, і правоохоронці майже ніколи не несуть відповідальності, страшний конвеєр смертей шахтарів на шахті Засядька... Те, що комусь може здатися вмпадковістю чи непорозумінням, для "Агентів впливу" - привід копнути глибше і дізнатись, що чи хто насправді за цим стоїть.

Від часткового до загального, від одиничного випадку до тенденції - за таким принципом будуть створюватись сюжети, щоб показати: це може стосуватися кожного.


Дивіться прем'єру "Агентів впливу" у понеділок, 24 березня о 22:30, на "Інтері"!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти