Наша прем'єра - детективний серіал "Опер Крюк"

30 грудня 2006 | 12:15

І знову у головній ролі Ігор Ліфанов. Цього разу - у новому 6-серійному детективному серіалі "Опер Крюк" за романом братів Алоєвих, що виходитиме на "Інтері" з 9 січня о 21:30.

Ігор Ліфанов - "чарівний опер"

Ігор Ліфанов - саме той актор, чий образ багато хто з журналістів чомусь визначає як "чарівний кілер", хоча негативних героїв на його рахунку лише три.

Тепер Ліфанов грає оперуповноваженого відділу з боротьби з розповсюдженням наркотиків капітана Крюкова. Для співробітників - просто Опер Крюк. Незважаючи на те, що новий персонаж Ігора опинився "по той бік барикад" від інших, так би мовити, загальновідомих героїв, у чарівності їм не програє. "Тут я - чарівний опер. Характер - нордичний, з цементу та сталі," - зізнається Ігор.

Навіть складні нічні зйомки у Києві, коли актору доводилося за умов мінусової температури три доби мокнути під "зливою" з пожежних шлангів, не здатні були вибити його з робочого ритму. Рецепт простий: актор зізнався, що йому просто цікаво бути Крюком. Вживатися в образ Ігореві судячи зі всього, довго не довелося - настільки впевнено він виглядає у кадрі, вдягнений у суворий шкіряний френч. Є у суперопера Крюкова й персональна фішка: злочинців він переслідує на раритетній жовтій "Волзі".

Втім, і без екстремальної їзди на старенькій "Волзі", у фільмі вистачатиме спец ефектів - приголомшливих вибухів, ризикованих падінь та ефектної стрілянини. І, тим не менш, "Опер Крюк" буде цікавий не лише чоловікам. Представницям прекрасної статі кіно історію варто подивитися хоча б заради сцени кохання за участі Ігоря Ліфанова.

- Гадаю, "Опер Крюк" сподобається всім, - говорить актор. - Тут і кохання, і бойовик, і трилер. Я жартома назвав наш фільм "Місто гріхів". До того ж, мій персонаж має добре почуття гумору. Ось я тільки трошки нервую, питаю в режисера Аліка Будьонного: "А чи зрозуміють глядачі, що у деяких сценах мій персонаж жартує, а не актор Ліфанов просто переграє ?.."

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти