Вся правда про "Зоряні канікули"

23 грудня 2006 | 14:25

Телеканал "Інтер" розкрив подробиці зйомок новорічного мюзиклу "Зоряні канікули".

Цими днями автори новорічного мюзиклу "Зоряні канікули" вирішили відкрити завісу таємниці та в деталях розповісти історію створення мюзиклу. Виявляється, ідея сучасної новорічної казки народилася у захмелілих головах режисера Семена Горова та сценариста Антона Фріндлянда  на одній з дружніх вечірок два роки тому. Надихнула авторів сценарію художня фантастика, а ролі вони писали під конкретних виконавців. Як, власне, і жарти...

Одним з кумедних моментів Горов вважає знайомство земної дівчинки Маші (героїня Тіни Кароль) з прибульцем Фортіано (Діма Білан) на міжгалактичній дискотеці:

- Дмитро підходить до Тіни та питає: "А ти з якої планети?" - "Земля," - відповідає Тіна. - "А це у вас хнімали "Планету мавп?" - "Так, а я що, схожа на мавпу?" - "Так!" - розповідає режисер та регоче.

- Зате потім, коли я пішла, він (Білан) каже: "Не дарма мене тато називає ідіотом," - розставила крапки над "і" Кароль.

У ролі актриси Тіна побувала вперше, за що дуже вдячна Горову:

- Рік тому я про таке навіть мріяти не могла! Рада, що Семен мене відкрив! Мені, щоправда, довелося вчитися правильній вимові, інтонаціям, азам акторської майстерності...

Довелося Кароль і навчитися "літати" у парі з Біланом, попередньо прив'язашись до стелі тросом. Діма до екстріму звик: і раніше виконував подібні трюки - а от для Тіни це було вперше.

- Взагалі-то, моторошно не було. Було боляче, - жаліється Кароль.

Збентежив співачку також її перший поцілунок у кадрі (за сценарієм, Тіні довелося на очах у всіх цілуватися з Дмитром):

- Ну, добре, ще б наодинці. А так - довелося при всій знімальній групі, а журналістів того дня стільки прийшло!.. Як ніколи - може, дзвонили їм спеціально?

Але не лише для Тіни багато чого на зйомках було дивним. Актор Вася Бендас (він зіграв молодшого брата Тіни) вперше спробував масаж від самого Філіпа Бедросовича:

- Стоїмо ми у "тамбурі міжгалактичного човна" - тісно, незручно. В мене затерпли шийні хребці. І тут Кіркоров починає розповідати, що колись він був масажистом. "Дійсно? - кажу. - Тоді помасируйте мені отут". Щоправда, довго згадувати свої професійні навички я йому не дозволив: стало шкода шиї, - згадує Бендас.

Взагалі, за словами режисера, навеселилися на зйомках досхочу:

- Ми іноді так сміялися, що зі стільців падали!

Ольга Сумська (мама Кароль) взагалі каже, що летіла на майданчик, мов на свято, і дякує Горову за те, що він відкрив її як комедійну акторку.

А ось Кіркоров вдячний Семенові за амплуа стовідсоткового негативного персонажа. І хоча Філя всім жалівся, що після ролі чорта його стали переслідувати невдачі, на чергову негативну роль погодився, не вагаючись.

- Він зателефонував мені наступного дня після того, як я відправив йому сценарій, - розповідає Горов. - Філіп у нас грає лиходія, який щосили намагається завадити земній дівчинці виграти пісенний конкурс, адже до цього він шість разів поспіль був переможцем "Космобачення". Знімаємо ми сцену, у якій Барон Стар дізнається, що виграла Маша. "Твоє обличчя в той момент має відобразити всю гаму почуттів - від подиву до обурення," - кажу я Кіркорову. А він відповідає: "Я знаю! Зображу обличчя Агурбаш тої миті, коли вона дізналася про результати "Євробачення".

Злодіїв, окрім Філіпа, грає Ілля Лагутенко та його "Мумій Троль".

Жанна Агузарова, що виконує роль марсіанської зірки, на зйомки погодилася швидко. Але з умовою: якщо її шматок сценарію не будуть перероблювати та у процесі зйомок не буде імпровізації. Продюсер Жанни пояснив це тим, що Агузарова дуже довго входить у образ, - пояснює Горов. - І якщо вона налаштується грати зірку з Марса, то не зможе швидко перелаштуватися та грати, скажімо, співачку з Плутона чи Меркурія.

А ще Агузарова вперше виконала свій номер разом з балетом - смішними прибульцями. За словами Горова, зірку довелося досить довго вмовляти:

- А потім вона весь час перевіряла, щоб ніхто з балету не наближався більше, ніж на відстань витягнутої руки. Говорила, що в неї дуже сильна аура, тому вона може обпекти. Але я її заспокоїв - сказав, що тут всі такі.

Прилетівши о Києва, з аеропорту Агузарова одразу вирушила на знімальний майданчик - обирати костюм. Запропонований Ольгою Навроцькою забракувала, зате вподобала собі костюм Русалки - Ірини Білик - ледве відмовили. Терміново, за ніч, для Жанни довелося робити корону, яку вона сама вигадала, а її костюм вийшов симбіозом з речей навроцької та Агузарової.

А ось для Софії Ротару костюм шили особливий.

- Софія Михайлівна - геніальна артистка та людина, якщо можна так сказати, - геніальна, каже режисер. - Тому ми хотіли, щоб вона ніби летіла над землею. Для цього вигалали спеціальну конструкцію та пошили сукню з довжелезним шлейфом.

Самі "інтерівці" вважають "Зоряні канікули" перлиною свого новорічного сезону. Глядачі можуть оцінити мюзикл 1 січня. А після його завершення подивитися ще й "фільм про фільм" - як знімалися "Канікули..."

Газета по-київськи

Алла Дідиченко

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти