Інна Цимбалюк повернулася з конкурсу "Міс Всесвіт-2006"

29 липня 2006 | 20:21

З Лос-Анжелосу, де відбувся конкурс "Міс Всесвіт-2006", повернулаcя на Батьківщину Інна Цимбалюк. Конкуренція була дуже суворою, за право носити звання сперечалися 86 красунь. Інні вдалося увійти у двадцятку найкращих. Українська красуня розповіла про секретну зброю переможниці конкурсу та умови, у яких доводилося боротися дівчатам...

За час, який вона провела у Сполучених Штатах, одна з 20 найчарівніших дівчат Всесвіту встигла відчути усі тяготи армійського життя, побачити Голівуд, пограти у казино Лас-Вегасу та ... змінити імідж.

Після десятигодинної подорожі літаком Інна Цимбалюк ані трішечки не виглядала втомленою. Із новою зачіскою - від вже звичних кучерів лишилися лише спогади. І у компаніях своєї старшої подруги - Саші Ніколаєнко, на літовищі Інну зустрічали батьки і - як з'ясувалося - та наречений, що не відбувся..

Олексій Дівеєв-Церковний, телеведучий:

- Чому не відбувся? Тому що я  не можу розірватися, коли їх двойко - Саша Ніколаєнко, Інна Цимбалюк. Я, як та мавпа - між розумними та красивими. Але ж нам пощастило, адже обидві і розумні, і красиві.

 - Що чекає вдома на красуню?

Лариса та Анатолій Цимбалюк, батьки учасниці "Міс Всесвіт":

- Борщ, тільки-но зварений борщ. І баклажани. Мама зранку приготувала борщ і баклажани.

Під час конкурсу красуні недоїдали - щоб виглядати стрункішими. Спали по 3-4 години у перервах між репетиціями, а інколи й за кулісами.

Інна Цимбалюк, учасниця конкурсу "Міс Всесвіт":

 - Сам конкурс "Міс Всесвіт" можна порівняти з жіночою армією. Загартовує дуже сильно. І я, напевно, повернулася іншою людиною.

"Ніколи ні на що не жалітися" - одне з найважливіших правил армії краси.

Олександра Ніколаєнко, національний директор "Міс Україна Всесвіт":

 - Виглядати красиво - завжди і всюди, незважаючи на обставини. І, напевно, найголовніше : ніколи не з ким не лаятися, навіть якщо тобі хтось не подобається. Адже буває таке, що людина не викликає симпатії.

Симпатії жюрі, віддавшого корону представниці Пуерто-Ріко, у Інни Цимбалюк викликає деякий подив.:

- Вона зробила собі пластичну операцію. Це і допомогло їй стати "Міс Всесвіт". Хто знає, хто знає..

Своє життя українська красуня збирається пров'язати з телебаченням - бажає стати ведучою пізнавальної програми або ток-шоу. А телевізійну версію конкурсу "Міс Всесвіт" наші глядачі побачать 12 серпня..

Тамара Бєлякова

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти