Джек Різник повертається?

8 листопада 2005 | 12:00

У лісі, неподалік від дачного селища, було знайдено труп дівчини. Убита була буквально розпотрошена ножем. Працівники правоохоронних органів починають розслідування... На щастя, це не витримки з кримінальної хроніки - усі події є плодом фантазії творчої групи детективного серіалу "Опер Крюк: число звіра", який знімає кінокомпанія "Фільм Ю.Ей." на замовлення телеканалу "Інтер".

Гостросюжетний фільм за мотивами відомих романів братів Алових із серії "Опер Крюк" розповідає про нелегку роботу співробітників відділу з боротьби з розповсюдженням наркотиків. Головний герой - капітан Крюков (Ігор Ліфанов) - людина у всіх відношеннях помітна. Опер Крюк - саме так називають його співробітники - самотній вовк, що вийшов на стежку війни зі злом. Він розумний, проникливий, безкомпромісний. Він не зупиняється перед методами та прийомами, які межують з порушенням законів і норм. Він вважає себе санітаром, що рятує суспільство від пороків. Разом з тим, Крюк глибоко порядна людина, готовий пожертвувати собою заради справи, заради товариша. Зовнішня бравада і гостре слово здобули Крюкові славу задири і нехлюя, але безпосереднє начальство (полковник Галкін) симпатизує Крюкову, цінує його як унікального фахівця, покриває його перед начальством зверху.

Саме Оперу Крюкові доручено розплутати цю загадкову справу. Йому доводиться дослідити масу версій, аж до найфантастичнішої - реінкарнації того самого лондонського Джека Різника, який у наш час намагається вершити свої криваві справи.

У картині задіяні зірки українського і російського кіно: Анатолій Гущин, Сергій Романюк, Валерій Легін, Світлана Вальнова, Євгенія Гладій. Поява знімальної групи в тому чи іншому місці Києва буде супроводжуватися вибухами або бійками, передбаченими сценарієм. Тільки перший знімальний день пройшов без ексцесів. Але кіномейкери все-таки пообіцяли, що найближчим часом тут підірвуть яхту. А поки кіногрупа на чолі з режисером Аликом Будьонним та оператором Сергієм Рябцем влаштувалася у "Яхт-клубі". Місце надзвичайно підходяще для зустрічі наркоділків - навряд чи випадковий перехожий забреде сюди. За сюжетом, саме тут повинні побачитися  наркобізнесмени Сєдой і Джокер. Сєдой (Анатолій Кучеренко), поправляючи подол плаща, зістрибує з підніжки сріблястого "джипу" і упевненою ходою прямує до призначеного місця. За його спиною маячать широкоплечі охоронці, готові в будь-який момент кинутися на захист боса. Але, схоже, усе спокійно: німі свідки сцени - лише забуті до наступного сезону яхти з опущеними вітрилами. "Стоп, знято!" - кричить з "укриття" режисер. Зйомки стартували.

Дар'я Гайдаренко
"Газета 2000"

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти