"Інтер" почав відлік "Дванадцяти стільців"

11 липня 2004 | 18:00

Як говорили автори безсмертного твору, "статистика знає все... Не знає вона лише, скільки в СРСР стільців". Здається, невідомим науці залишається і те, скільки разів читався і перечитувався різними поколіннями роман Ільфа і Петрова і, відповідно, скільки існує особистісних поглядів на події і героїв "Дванадцяти стільців".

Тому немає нічого дивного в тому, що його екранізували, екранізують і, можливо, будуть ще екранізувати неодноразово. От і телеканал "Інтер" почав зйомки свого, музичного, варіанта "повісті про справжню людину", мається на увазі, звичайно ж, ніхто інший, як Остап Ібрагимович. Режисер - Максим Паперник сценаристи - Максим Паперник, Григорій Ховрах, композитор - Максим Дунаєвський, оператор - Вадим Савицький, художник - Юрій Маковейчук, художник по костюмах - Ольга Навроцька.

Правда, почали у відсутності самого товариша Бендера (Микола Фоменко), але зате з одним із найколоритніших персонажів книги отцем Федором (Юрій Гальцев). Причому, з того моменту, коли змучений митарствами священнослужитель дістається нарешті до дачі інженера Брунса (Олег Школьник), де, за його інформацією, повинен знаходитися той самий заповітний гарнітурчик з діамантами. І робить він це звичайно ж "не користі заради".

- Чи користолюбець він? - міркує про свого персонажа Юрій Гальцев. - Думаю, ні, він же усе продав, стільці купив, тільки йому підсунули не те. А так-то усе з божою допомогою робить. Шкода його десь у чомусь. Єдиний його "гріх" - те, що хотів роздобути скарб, ну так це ж для блага, для матінки, для церкви... Що ж стосується зйомок, то все мені подобається: і команда, і декорація, і оператор, і режисер. Усі молоді, тому дуже швидко виходить. Учора, наприклад, мене штовхали, я зі стільця падав - трюк виконував такий, коли знімали сцену, де отець Федір б'ється з Вороб'яніновим за стілець. Начебто усе добре вийшло...

А от в Іллі Олейникова, який виконує роль Кіси, камінь спотикання з режисером все ж таки виник.

- Можу навіть сказати, що це була критична точка, - пояснює він. Тому що, коли прочитав сценарій, зрозумів: треба голити голову наголо - раз, і збривати вуса - два. А це неможливо, тому що в мене відразу після "Дванадцяти стільців" зйомки іншого фільму, де я повинний бути при вусах і при шевелюрі, вірніше при тій дрібній рослинності, що у мене на голові знаходиться. Але вона обов'язково повинна бути, яка б вона маленька не була! Тому переконав Максима в тому, що спочатку можу бути, м'яко кажучи, зарослим. Бачите, приклеїли мені бакенбарди і вуса такі величезні, як у таргана, щоб після дії "Титаніка" я залишився при своїх вусах і короткій зачісці. Тому, думаю, буде відчуття того, що цей акт відбувся.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти