Телеканал "Інтер" почав зйомки "Сніжної королеви"

22 листопада 2003 | 09:00

З тим фактом, що телеканал "Інтер" відродив до життя жанр музичних телевізійних фільмів, ніхто сперечатися не буде. Дві зняті ним стрічки - "Вечора на хуторі біля Диканьки" і "Попелюшка" - мали великий успіх у глядачів. Але в нинішньому році на "Інтері" вирішили побити власні рекорди і зняти не одну, а відразу три новорічні музичні казки. Уже практично готові ремейки знаменитих комедій "За двома зайцями" і "Божевільний день, або Одруження Фігаро", а на каналі за підтримкою торговельної марки "Nemiroff" уже знімається нова картина - "Сніжна королева" по знаменитій казці Гансу Християна Андерсена.

Знімає її відомий український кліпмейкер Максим Паперник. Собі в допомогу він зібрав прекрасну творчу групу. Судить самі: автор сценарію - Григорій Ховрах, композитор і музичний продюсер Ігор Крутой, художники-постановники Олександр Заславський і Ганна Бондаренко, художники по костюмах Вікторія Краснова і Вікторія Гресь. Що стосується виконавців, то їхні імена і зовсім не потребують коментарів: Лайма Вайкуле, Кристина Орбакайте, Микола Басков, Клара Новикова, Геннадій Хазанов, Наталія Ветлицька, Вадим Азарх, Софія Ротару, Надія Бабкіна, Володимир Винокур, гурт "Дискотека "Аварія", Андрій Данилко, Таїсія Повалій, Наталя Могилевська, Ольга Горбачова й Олександра Ніколаєнко.

Дует знаменитих акторів гумористичного жанру - Клара Новикова і Геннадій Хазанов - грає в "Сніжній королеві" двох ворон, Карла і Клару. Поява героїв на знімальному майданчику викликає в працюючої над картиною групи справжній захват. Ще б пак, улюблені актори одягнені в приголомшливої краси костюми: стильні атласні пальто чорного кольору, елегантні капелюхи з перами, срібні позументи, лаковані туфлі з пряжками. "Так, - констатує Геннадій Вікторович, - багате ж це королівство, якщо в ньому ворони так одягнені!" "Та ж ми не прості ворони, - відразу відгукується Клара Борисівна, - а королівські!" Утім, обставини особистого життя в наближених до монархового двору пернатих, відповідно до задуму автора сценарію, складаються досить непросто. Карл і Клара давно закохані один в одного і хочуть одружитися, але - не можуть. Справа в тім, що колись, сто, а, можливо, двісті років тому вони не встояли перед давньою воронячою звичкою брати те, що погано лежить, і... обікрали один одного: Карл у Клари украв корали, а Клара в Карла украла кларнет. Зчинився страшний скандал, наслідки якого наші ворони розсьорбують дотепер - у всякому разі, на побачення закохані пташки ходять потай. Під час одного з таких рандеву Карл і наткнеться (у буквальному значенні цього слова!) на Герду...

- Яка вона, моя Клара? - розмірковує Новикова. - Насамперед, як і всі жінки, над міру цікава - нізащо не пройде повз людину, що її зацікавила, або обставини. Дуже добра: довідавшись, що Герда розшукує зниклого невідомо куди Кая, робить все для того, щоб їй допомогти. І, звичайно ж, з почуттям власної гідності. Навіть укравши в Карла нещасливий кларнет, тримається впевнено: так, украла, ну і що?! Виходить, їй так захотілося!

Особливий захват у Клари Борисівни викликав костюм, у якому вона знімається. За словами акторки, у ньому просто хочеться жити. Але, звичайно ж, більше за все сподобався Новиковій капелюшок.

- Я навіть засмутилася, - говорить акторка, - що такої красивої речі немає в моїй колекції. Справа в тім, що я збираю капелюшки, яких вважаю вінцем жіночого гардеробу. Глядачі, довідавшись про це, дарують мені їх у великих кількостях екземплярів. І в мене зібралося дуже багато головних уборів, починаючи із саморобних і закінчуючи виробами від знаменитих дизайнерів. Наприклад, недавно один із шанувальників подарував капелюшок від Живанши. Надзвичайно красива річ!

Що до Геннадія Хазанова, то йому пташку грати не вперше - номер про папугу-ябеду ("...папаша, а ваш сын курит, курит, курит!..") мав великий успіх у глядачів. І от тепер - королівський ворон.

- Як воно мені - грати птаха? - говорить Геннадій Вікторович. - Так це ж не шизофренія, щоб перевтілитися у ворона відповідно до системи Станіславського. Скоріше, він - людина, яку я, відповідно, наділяю властивими людям рисами. Насамперед, він дуже мудрий, адже вже не одну сотню років на світі живе. Але неодмінно з нальотом деякого романтизму - бачите, одружуватись зібрався.

Треба сказати, що завдання, які довелось виконувати Хазанову і Новиковій на знімальній площадці, виявилися не з легких: їхні ворони і співають, і танцюють (при цьому дуже правдоподібно, а потім довго й смішно махають крилами), і грають, як справжні драматичні актори. Проте, хіба їх цим здивуєш! Геннадій Вікторович прекрасно працює в театрі і кіно, що ж стосується Клари Борисівни, то в трагікомічному даруванні нашої землячки ніхто не сумнівається .

Інна Рузанова
"ТВ-парк"

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти