Телемалятко

Телемалятко

Прийом заявок:
Набір триває
Початок навчання:
жовтень 2020 року
Термін навчання:
6 місяців

Талант дитини потрібно не просто вчасно помітити – його необхідно розвивати і спрямовувати у правильному напрямку. Сидіння за партою вистачає у школі, тож ми ж перетворюємо «доросле» навчання медіадисциплінам в захопливу гру.

Курс Телемалятко розрахований на активних і творчих дітей від 6 до 13 років. Він містить максимум практичних занять: з акторської майстерності та сценічної мови, з логопедом і психологом, а також робота в кадрі. Діти спробують себе в ролі журналістів, ведучих, дикторів, відеоблогерів, навчаться працювати в команді.

Уже в процесі навчання учасники курсу під кураторством викладачів створять власні проекти у таких форматах: репортаж, ведення дитячих програм для телебачення і нових медіа, блогінг, зйомка відеоролика. 

Куратори та викладачі курсу – співробітники ІНТЕР МЕДІА ГРУП, викладачі кіно і телебачення, представники українських медіа.

Після закінчення курсу випускники отримають сертифікат «Інтершколи» і започаткують своє портфоліо.

Графік навчання

Заняття проводяться у будні дні: понеділок, середа з 17:00 до 19:00, а також - 1 раз у вихідні дні за індивідуальним графіком.

Як стати учасником

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти творчу співбесіду

Участь у програмі платна. Кількість місць в групі обмежена, адже для нас важливий індивідуальний підхід до кожного студента.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи", скориставшись контактними даними, вказаними в анкеті.

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

Обирай та опановуй медіа професію!

Спецпроекти