Режисер монтажу

Режисер монтажу

Прийом заявок:
Набір триває
Початок навчання:
березень 2020 року
Термін навчання:
4 місяці

Режисер монтажу перетворює ще сирий матеріал на готовий якісний продукт, де все на своїх місцях, і де глядачеві зрозумілий задум творчої групи, що створила проект. Саме режисер монтажу відповідає за те, щоб твір був композиційно цілісним.

На курсі Режисер монтажу, ознайомившись з теоретичною частиною, ви розпочнете відсікання всього зайвого: навчитеся користуватися Avid Media Composer і альтернативними програмами для монтажу, попрацюєте з ефектами, звуком, дізнаєтеся, як розвивати креативне мислення.

Програма курсу: основи медіаспеціалізацій, теорія і практика монтажу, створення серіалів, промо та анонсів.

Уже в процесі навчання ви відвідаєте знімальні майданчики та редакції програм ІНТЕР МЕДІА ГРУП, а також створите власні проекти різних форматів.

Куратори та викладачі курсу – співробітники ІНТЕР МЕДІА ГРУП, українські та іноземні професіонали.

Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат «Інтершколи», портфоліо (практичні роботи, створені за час навчання, і 1 підсумковий проект), а також можливість працювати в команді ІНТЕР МЕДІА ГРУП.

Графік навчання

Заняття проводяться в будні дні: вівторок, четвер з 18:30 до 21:30 і у вихідні дні: субота з 10:00 до 14:00.

Як стати учасником

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти творчу співбесіду

Участь у програмі платна. Кількість місць в групі обмежена, адже для нас важливий індивідуальний підхід до кожного студента.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи", скориставшись контактними даними, вказаними в анкеті.

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

 

Обирай та опановуй медіа професію!

Спецпроекти