Журналіст

Журналіст

Прийом заявок:
Набір триває
Початок навчання:
березень 2020 року
Термін навчання:
4 місяці

Журналіст - професія, в якій основними інструментами є широкий кругозір і власна думка. Відстоювати свободу слова, докопуватися до істини, озвучувати факти, які здатні змінити світ.

На курсі Журналіст у вас буде можливість не тільки зануритися в теорію журналістики, а й відразу ж закріпити отримані знання на практиці. Ви навчитеся збирати, занотовувати, редагувати і готувати інформацію для редакції. Створювати тексти, монтувати відео, працювати в кадрі, удосконалювати техніку мовлення і дикцію.

Програма курсу: основи медіаспеціалізацій, теорія і практика журналістики, ньюзрум, створення проектів у жанрах репортаж, репортаж з місця подій, сторі, інтерв'ю, журналістське розслідування.

Уже в процесі навчання ви відвідаєте знімальні майданчики  та редакції програм ІНТЕР МЕДІА ГРУП, а також створите власні проекти різних форматів, попрацюєте з операторами та режисерами монтажу.

Куратори та викладачі курсу – співробітники ІНТЕР МЕДІА ГРУП, українські та іноземні професіонали.

Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат «Інтершколи», портфоліо (практичні роботи, створені за час навчання, і 1 підсумковий проект), а також можливість працювати в команді ІНТЕР МЕДІА ГРУП.

Графік навчання

Заняття проводяться 3 рази в будні дні: понеділок, середа, п'ятниця з 18:30 до 21:30 і у вихідні дні: субота з 10:00 до 14:00.

Як стати учасником

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти творчу співбесіду

Участь у програмі платна. Кількість місць в групі обмежена, адже для нас важливий індивідуальний підхід до кожного студента.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи", скориставшись контактними даними, вказаними в анкеті.

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

 

Обирай та опановуй медіа професію!

Спецпроекти