Телеведучий

Телеведучий

Прийом заявок:
Набір триває
Початок навчання:
березень 2020 року
Термін навчання:
4 місяці

Ведучий - це суть програми, її обличчя, атмосфера і наповнення. Завдяки професійному ведучому глядач втягується в те, що відбувається на екрані, реагує і співпереживає. Ведучий – це запорука успіху проекту.

Курс Телеведучий – комбінація теоретичних занять і практики. Журналістика, психологія, техніка мовлення. Ви навчитеся впевнено почуватися перед камерою, вибирати теми для програм, спілкуватися з гостями. Не зайвими будуть комунікабельність, щоб знаходити точки дотику з гостями й аудиторією, відповідальність, для чіткого розуміння, що до ведучого прислухаються тисячі людей, привабливий зовнішній вигляд і гострий розум.

Програма курсу: основи медіаспеціалізацій, журналістика, ведення інформаційних програм, програм за форматом інтерв'ю, проектів для нових медіа.

Уже в процесі навчання ви створите власні проекти різних форматів, практичні заняття будуть проходити в знімальних павільйонах і студіях проектів ІНТЕР МЕДІА ГРУП.

Куратори та викладачі курсу – співробітники ІНТЕР МЕДІА ГРУП, українські та іноземні професіонали.

Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат «Інтершколи», портфоліо (практичні роботи, створені за час навчання, і 3 підсумкових проекти), а також можливість працювати в команді ІНТЕР МЕДІА ГРУП.

Графік навчання

Заняття проводяться 3 рази в будні дні: понеділок, середа, п'ятниця з 18:30 до 21:30, а також - 1 раз в вихідні дні за індивідуальним графіком.

Як стати учасником

1. Заповнити анкету на сайті

2. Успішно пройти творчу співбесіду.

Участь у програмі платна. Кількість місць в групі обмежена, адже для нас важливий індивідуальний підхід до кожного студента.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи", скориставшись контактними даними, вказаними в анкеті.

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

 

 

Обирай та опановуй медіа професію! 

Спецпроекти