Сценарист-редактор

Сценарист-редактор

Прийом заявок:
набір триває
Початок навчання:
жовтень 2020 року
Термін навчання:
9 місяців

Сценарист-редактор поєднує в собі навички письменника, оповідача, знає технології виробництва, володіє основами режисерської майстерності й журналістики. Він словом «вимальовує» емоцію й обставини життя героїв.

Курс Сценарист-редактор складається не тільки з теорії. Ви навчитеся вибудовувати сюжетну лінію, створювати ненудних героїв, багато писати, працювати в команді з продюсером, режисером, оператором, і звукорежисером.

Програма курсу складається з 4 модулів: медіапродакшн та основи медіаспеціалізацій, документальне кіно, короткий метр і виробництво серіалів.

Уже в процесі навчання ви відвідаєте знімальні майданчики й редакції програм ІНТЕР МЕДІА ГРУП, а також створите власні проекти для телебачення, кіно й нових медіа, які започаткують ваше портфоліо.

Куратори та викладачі курсу - співробітники ІНТЕР МЕДІА ГРУП, українські та іноземні професіонали.

Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат «Інтершколи», портфоліо (сюжет, короткий метр, документальний фільм, пілот серіалу), а також можливість працювати в команді ІНТЕР МЕДІА ГРУП.

Графік навчання

Заняття проводяться у будні дні: вівторок, четвер з 18:30 до 21:30 та у вихідні дні: субота з 10:00 до 14:00.

Як стати учасником

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти творчу співбесіду

Участь у програмі платна. Кількість місць в групі обмежена, адже для нас важливий індивідуальний підхід до кожного студента.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи", скориставшись контактними даними, вказаними в анкеті.

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

 

Обирай та опановуй медіа професію!

Спецпроекти