Звукорежисер

Звукорежисер

Прийом заявок:
Набір триває
Початок навчання:
жовтень 2020 року
Термін навчання:
9 місяців

Звукорежисер - повелитель художніх звукових образів, драматург звуку. Він диригує настроєм глядача – саме він допомагає створити потрібну атмосферу для підтримки відеоряду, розставляє акценти, які дозволяють глядачеві сприймати продукт цілісно.

На курсі Звукорежисер ви опануєте технічними навичками професії, навчитеся створювати концепцію звукового супроводу проектів, записувати і обробляти звуки, підбирати правильну тональність, гучність і тембр. Ви зможете почути кінцевий результат без зайвого шуму.

Програма курсу складається з 4 модулів: медіапродакшн та основи медіаспеціалізацій, документальне кіно, короткий метр і виробництво серіалів.

Уже в процесі навчання ви попрацюєте в команді з продюсером, режисером, оператором, сценаристом-редактором, відвідаєте знімальні майданчики та редакції програм ІНТЕР МЕДІА ГРУП, а також створите власні проекти для телебачення, кіно і нових медіа, які започаткують ваше портфоліо.

Куратори та викладачі курсу - співробітники ІНТЕР МЕДІА ГРУП, українські та іноземні професіонали.

Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат «Інтершколи», портфоліо (сюжет, короткий метр, документальний фільм, пілот серіалу), а також можливість працювати в команді ІНТЕР МЕДІА ГРУП.

Графік навчання

Заняття проводяться у будні дні: вівторок, четвер з 18:30 до 21:30 та у вихідні дні: субота з 10:00 до 14:00.

Як стати учасником

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти творчу співбесіду

Участь у програмі платна. Кількість місць в групі обмежена, адже для нас важливий індивідуальний підхід до кожного студента.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи", скориставшись контактними даними, вказаними в анкеті.

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

 

Обирай та опановуй медіа професію!

Спецпроекти