Медіастарт

Медіастарт

Прийом заявок:
Набір триває
Початок навчання:
жовтень 2020 року
Термін навчання:
6 місяців

Ми знаємо, як важливо підліткам визначитися з майбутньою професією. А у медіа - ще складніше: різноманітність вражає, а кожна нова спеціалізація захоплює і відволікає від попередньої.

Курс Медіастарт допоможе розібратися не тільки в своїх прагненнях, але й уміннях. Ми даємо можливість на практиці спробувати себе в основних медіапрофессіях: продюсуванні, режисурі, журналістиці, звукорежисурі, режисурі монтажу, операторській і сценарній майстерності. Навчання побудовано на постійній взаємодії студентів і кураторів, що сприяє роботі в команді.

Уже в процесі навчання підлітки не просто познайомляться і поспілкуються з дорослими, що відбулися в професії – вони зможуть самостійно створити свій ролик.

Куратори та викладачі курсу – співробітники ІНТЕР МЕДІА ГРУП, викладачі кіно і телебачення, українські медійні особистості.

Після закінчення курсу випускники отримають сертифікат «Інтершколи» і започаткують своє портфоліо.

 

Графік Навчання

Заняття проводяться у будні дні: понеділок, середа з 17:00 до 19:00 і у вихідні дні: субота з 10:00 до 13:00.

Як стати учасником

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти творчу співбесіду

 

Участь у програмі платна. Кількість місць в групі обмежена, адже для нас важливий індивідуальний підхід до кожного студента.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи", скориставшись контактними даними, вказаними в анкеті.

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

 

Обирай та опановуй медіа професію!

Спецпроекти