Відеограф

Відеограф

Прийом заявок:
набір триває
Початок навчання:
жовтень 2019 року
Термін навчання:
4 місяці

Відеограф реагує на всі запити ASAP, його завдання з’явитися першим на місці подій - у цьому ж його головна перевага і відмінність від інших спеціалізацій. Тільки такий фахівець може виконувати функції журналіста, мчати при цьому з камерою, а потім ще й монтувати відзняте.

Курс Відеограф створює «універсального солдата»: студенти познайомляться з журналістикою, відео- і діджітал-, технологіями виробництва контенту, його продюсуванням і реалізацією, з операторською майстерністю, драматургією, монтажем і звукорежисурою. Відеограф по праву вважається фахівцем широкого профілю, адже відповідальність за кінцевий результат не розподіляється на команду, а повністю лягає на нього.

Програма курсу: основи медіаспеціалізацій, створення контенту від ідеї до готового продукту, створення проектів у різних жанрах, таких як репортаж із місця подій, репортаж, сторі, інтерв'ю.

Уже в процесі навчання ви відвідаєте знімальні майданчики та редакції програм ІНТЕР МЕДІА ГРУП, а також створите власні проекти різних форматів.

Куратори та викладачі курсу - співробітники ІНТЕР МЕДІА ГРУП, українські та іноземні професіонали.

Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат «Інтершколи», портфоліо (практичні роботи, створені за час навчання, і 1 підсумковий проект), а також можливість працювати в команді ІНТЕР МЕДІА ГРУП.

 

Графік Навчання

Заняття проводяться в будні дні: вівторок, четвер з 18:30 до 21:30 і у вихідні дні: субота з 10:00 до 14:00.

Як стати учасником

1. Заповнити анкету на сайті

2.  Успішно пройти творчу співбесіду.

Участь у програмі платна. Кількість місць в групі обмежена, адже для нас важливий індивідуальний підхід до кожного студента.

Про запрошення на співбесіду Вам повідомить менеджер "Інтершколи", скориставшись контактними даними, вказаними в анкеті.

Детальніше про умови прийому на курс можна дізнатися за телефоном +38 (044) 490 67 65 (внутр. #3054) , мобільний: +38 067 657 07 77, e-mail: interschool@inter.ua

 

Обирай та опановуй медіа професію!

Спецпроекти