Дипломи "Інтершколи" отримали випускники курсу "Телеведучий"

Дипломи "Інтершколи" отримали випускники курсу "Телеведучий"

22 березня 2016 | 08:15

Чотири місяці навчання на курсі "Телеведучий" промайнули як один день. "День", протягом якого у справжніх студіях відпрацювали техніку роботи у кадрі, "вивідали" секрети професійної майстерності у найкращих ведучих каналів Інтер Медіа Груп Анастасії Даугуле, Ірини Юсупової та Андрія Данилевича, зустрілися з метрами світового рівня, такими як Кшиштоф Зануссі та Ірина Кожема. Насичений, сповнений нових знань і емоцій період добіг кінця, але це лише початок. Адже професія телеведучого - це безперервне самовдосконалення та виклики, які доведеться долати чи не щодня. 

Молоді фахівці "Інтершколи" спробували себе у різних телевізійних жанрах, і це дало їм змогу визначитися зі своїми власними уподобаннями, а на додачу до диплома "Інтершколи" вони отримали ще й професійне портфоліо. Та відпустити їх без особливих відзнак і нагород ми не могли. Тож найяскравіші випускники, що найкраще проявили себе і змусили запам'ятати, отримали спеціальні призи.

Так за наполегливість у досягненні мети відзначили Олександра Фоміна. За відвагу у прагненні змінити життя нагороду отримав Василь Котенков. Найкращою випускною роботою за форматом "Новини" може похизуватися Аліна Рудейчук. Найкращим інтерв'юером судді назвали Віталія Павлова. А от серця глядачів полонила Анастасія Столярчук - її назвали найкращою ведучою під час голосування на сторінці "Інтершколи" у Facebook.

"Інтершкола" для кожного випускника курсу "Телеведучий" започаткувала власний телевізійний архів, зберігши чудові моменти, щоб коли-небудь саме з них майбутні зірки змогли почати розповідь про свій телевізійний успіх.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти