На випускному вечорі в "Інтершколі" "телемалята" провели телевізійний марафон

На випускному вечорі в "Інтершколі" "телемалята" провели телевізійний марафон

4 березня 2016 | 09:42

3 березня сертифікати про успішне закінчення "Інтершколи" отримали наймолодші її студенти. Шостий набір "телемаляток" був своєрідним експериментом. Вперше маленькі слухачі вчилися вдвічі довше за своїх попередників. Експеримент вдався. За плечима у маленьких телевізійників - зйомки репортажів, інтерв'ю, участь у зйомках документальних проектів, озвучування мультфільмів. На телеканалі "Піксель" "телемалята" створили власну рубрику "Мультнастрій" і стали її ведучими. А на телеканалі "Інтер" незабаром вийде документальний фільм, в зйомках якого малюки брали безпосередню участь.

Але це далеко не все, чим можуть похвалитися юні телевізійники. Свій випускний вони вирішили провести у форматі телевізійного марафону. Батьки і гості свята вперше побачили на екранах проекти, створені їхніми дітьми. "Телемалята" запропонували поглянути на добре відомі глядачам програми каналів Інтер Медіа Груп по-новому. Вийшла цікава перекличка поколінь, поглядів, настроїв і характерів.

Оскільки закінчення "Інтершколи" збіглося з першими весняними днями і першим весняним святом 8 березня, випускні роботи юні студенти присвятили саме мамам.

Як зробити гарний подарунок своїми руками, як правильно наносити макіяж і виглядати модно, "телемалята" розповіли в рубриках програми "Ранок з Інтером".

А для зйомок кулінарного шоу "Готуємо разом" діти залучили помічників - своїх тат. На телевізійній кухні вони готували святкові сніданки для улюблених мам. Андрій Доманський, до речі, скористався моментом і відправився у відпустку. Ще б пак, коли тут така зміна підростає!

Дитячий варіант найвідомішого тревел-шоу "Орел і решка" і "Орел і решка. Шопінг" запропонували варіанти подарунків і відпочинку на будь-який смак і гаманець. Хто з ведучих виживав на 100 гривень, а хто користувався безлімітного картою, як завжди, вирішує "орел" чи "решка".

У студії найбільш рейтингового ток-шоу країни "Стосується кожного" "телемалята" торкнулися теми, в якій і самі тепер далеко не новачки, - теми телебачення. Але на відміну від нас, дорослих, телебачення діти називають "величезною машиною з виробництва чудес".

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти