В "Інтершколі" розпочалися заняття на курсі "Телеведучий"

В "Інтершколі" розпочалися заняття на курсі "Телеведучий"

27 листопада 2015 | 12:38

П'ятдесят молодих та амбітних молодих людей. Днями саме для них відчинила свої двері "Інтершкола". Навчання у медіаосвітній школі "Інтера" – перший крок на шляху до омріяної професії "Телеведучий".

"Я вірю у майбутнє, у те, що саме ми змінимо телебачення України", - ділиться враженнями студентка курсу "Телеведучий" Ксенія Миренко.

На новоспечених студентів чекає чотири місяці інтенсивного навчання: лекції та практичні заняття з кращими педагогами країни, практика на телеканалах Inter Media Group, зустрічі з метрами вітчизняного та зарубіжного ТБ і, безумовно, майстер-класи від ведучих каналу. До речі, деякі з них завітали на відкриття курсу.

"Професія телеведучого  дуже цікава. Ви зробили гарний вибір, ви виходите на нові горизонти, але працювати над собою все ж таки доведеться багато, дуже багато", - зауважила Катерина Булатова, ведуча інформаційної програми "Свідок" на телеканалі НТН.

Підтримати і надихнути "інтершколярів" прийшли також ведуча "Ранку з Інтером" Анастасія Даугуле та ведуча "Жди меня. Україна" Жанна Тихонова. Усі бажали наснаги і натхнення в опануванні професією, але вже зараз поділилися кількома секретами професійної майстерності. Однак усі карти не розкривали - найцікавіше залишили для майстер-класів.

Анастасія Даугуле, ведуча "Ранку з Інтером":

- Ведучий повинен завжди мати власну думку, вміти працювати без суфлера, тримати "нерв програми" на собі, не зважаючи на все, що відбувається навколо.

Спільне фото з гостями, і студенти одразу після урочистої частини приступають до навчання. Перша лекція – з техніки мовлення. Попереду у них багато роботи, але усе це варте того, щоб мрія стати телеведучим не здавалася такою вже недосяжною.

Владислав Круглов, студент "Інтершколи"

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти