В "Інтершколі" пройшла зустріч випускників у форматі "Портфоліо-ревю"

В "Інтершколі" пройшла зустріч випускників у форматі "Портфоліо-ревю"

2 вересня 2015 | 16:05

Цього року ми вперше вирішили провести зустріч випускників "Інтершколи" всіх років й усіх спеціалізацій. Зустріч відбулася 14 серпня, але це були не звичні посиденьки з розповідями "як справи". Ми запросили колишніх "інтершколярів" презентувати свої досягнення, проекти, в яких вони задіяні, поділитися досвідом і враженнями і, звичайно ж, обмінятися візитками.

Перше "Портфоліо-ревю" пройшло у дружній атмосфері. Ті, хто відгукнувся, розповіли у своїх презентаціях про проекти, над якими вони працювали після того, як покинули стіни "Інтершколи". Хтось уже встиг взяти участь у телевізійних фестивалях, представляючи "короткий метр", хтось трудиться над створенням рекламних роликів, хтось працює у документальному жанрі.

Це був наш перший подібний досвід. Сподіваємося, що наступна зустріч збере більше учасників. Адже подібний захід це унікальна можливість встановити нові професійні зв'язки або, можливо, знайти однодумців для створення нового проекту.

Приємним сюрпризом цьогорічного "Портфоліо-ревю" став вибір учасників, які поїдуть на Міжнародний фестиваль документального кіно Їглава (Чехія). Вибір припав на режисера Марину Устюшкіну та журналіста й режисера в одній особі Людмилу Агафонову. Щиро дякуємо нашому партнерові Чеському центру у Києві за надану можливість для випускників "Інтершколи" і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей.

Довідка

"Їглава" - це свято авторського документального кіно та найбільша подія у цій області в Центральній та Східній Європі. Фестиваль звертає увагу на фільми соціальної тематики, інноваційний підхід до режисури і пропонує дискусії.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти