Розпочався 10-й ювілейний набір до "Інтершколи"

Розпочався 10-й ювілейний набір до "Інтершколи"

25 червня 2015 | 15:24

Медіаосвітня програма "Інтершкола" відкриває набір слухачів на новий навчальний рік. І хоча прийом заявок тільки стартував, ми впевнені, що цей рік буде особливим, адже це ювілейний, 10-й, набір до "Інтершколи".

За 10 років у стінах "Інтершколи" виросло чимало професіоналів телевізійної індустрії. До потужного викладацького кістяку щороку додаються нові імена, з майстер-класами приїжджають і імениті метри, і нові обличчя, які стрімко підкорили телевізійний олімп. Ми пишаємося своїми випускниками, багато з яких після навчання залишилися продовжувати свою діяльність на телеканалах Inter Media Group, хтось вже спробував свої сили у різних фестивалях і конкурсах. І ми з нетерпінням чекаємо знайомства зі студентами ювілейного набору і готові відкривати нові імена.

Серед основних спеціальностей на новий навчальний рік: "Продюсер", "Режисер", "Сценарист-редактор", "Оператор", "Журналіст", "Звукорежисер". Навчання на основних спеціалізаціях триває 9 місяців. Початок навчання восени 2015 року. Наприкінці навчання "інтершколярі" представляють, в якості дипломної роботи, готовий телевізійний продукт. До речі, випускні роботи студентів 9-го набору були показані в ефірі телеканалу "Інтер".

Крім основних спеціалізацій в "Інтершколі" також відкритий набір і на спецкурси - "Телеведучий", "Комільфо", "Фотокурс", "Відеограф" і наш курс для найменших "Телемалятко". У вересні ми починаємо прийом заявок на "Режисера монтажу".

Детальніше про умови вступу читайте у розділі "Спеціалізації".

Чекаємо всіх, бажаючих пов'язати життя з телебаченням, серед студентів "Інтершколи".

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти