"Інтер" та "Інтер+" покажуть роботи переможців "ІнтерФільмФесту" і випускників "Інтершколи"

"Інтер" та "Інтер+" покажуть роботи переможців "ІнтерФільмФесту" і випускників "Інтершколи"

24 червня 2015 | 09:48

3 і 4 липня (у п'ятницю та суботу) у нічному ефірі телеканал "Інтер" покаже роботи переможців другого Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІнтерФільмФест" і найкращі дипломні роботи випускників "Інтершколи" 2014-2015 навчального року. Також роботи "інтершколярів" та переможців фестивалю будуть показані на телеканалі "Інтер+".

Серед переможців фестивалю є й професіонали, які вирішили спробувати себе в нових жанрах, і любителі, які виявили майстерність, і новачки, які виявили потенціал (наймолодшому учаснику і переможцю фестивалю - 16 років), і випускники "Інтершколи".

Кращі дипломні роботи випускників "Інтершколи" можна буде побачити 3 липня о 3:00 на телеканалі "Інтер" та 5 липня о 06:45 (час київський) на "Інтер+", а фільми-переможці "ІнтерФільмФесту" вийдуть на "Інтері" 4 липня о 2:50, а на "Інтер+" - 3 липня о 23:30 (час київський).

Нагадаємо, Молодіжний фестиваль телевізійних проектів "ІнтерФільмФест" було засновано в червні 2013 року Inter Media Group за підтримки проекту "Інтершкола".

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти