Випускні роботи "Інтершколи 2014/2015" вже на YouTube. Дивіться, голосуйте, вибирайте!

Випускні роботи "Інтершколи 2014/2015" вже на YouTube. Дивіться, голосуйте, вибирайте!

5 червня 2015 | 14:25

На публікацію цього плейлисту ми чекали довгих дев'ять місяців. 12 дипломних робіт, які підготували випускники основних спеціалізацій медіаосвітньої програми "Інтершкола" - вже доступні для перегляду і голосування на офіційному каналі школи в YouTube.

Над кожною роботою працювали повноцінні творчі групи, в кожній обов'язково був режисер, сценарист, журналіст, продюсер, звукорежисер. "Інтершкола" дає можливість не тільки стати асом у своїй спеціалізації, але і навчитися бути частиною команди, без злагодженої роботи неможливо сучасне телебачення.

Здавалося б, "все вже вигадали до нас", але "свіжа кров", здоровий авантюризм, сміливість - це те, що завжди відрізняло "інтершколярів". Серед творчих робіт - і казкові серіаліті, нові підходи до висвітлення історії, незвичайні документальні формати, ігрове кіно, соціальні ролик, кулінарні програми.

Найкращі роботи у своєму жанрі, найуспішніші учні з кожної зі спеціалізацій отримають дипломи та нагороди вже 11 червня, коли відбудеться випускний вечір "Інтершколи 2014/2015" і водночас заключний день молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІнтерФільмФест". Але є одна номінація, долю якої вирішуєте ви, користувачі інтернету. Дивіться роботи, коментуйте, ставте лайки, діліться відео і враженнями з друзями в соціальних мережах.

Голосувати за кращу дипломну роботу "Інтершколи 2014/2015"

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти