Поповнення у телеродині - 46 талановитих випускників "Інтершколи" отримали дипломи

Поповнення у телеродині - 46 талановитих випускників "Інтершколи" отримали дипломи

20 березня 2015 | 19:26

Вони красиві, амбітні і надзвичайно талановиті. 46 студентів "Інтершколи" сьогодні стали випускниками курсу "телеведучий". Цього моменту, коли в руках опиниться заповітний диплом, студенти чекали 4 місяці. Та не просто чекали, а наполегливо працювали: лекції, майстер-класи, творчі завдання та безліч цікавих занять з фахівцями Inter Media Group.

"Як сумно і радісно водночас, - каже випускниця Софія, - радісно від того, що я дійшла до поставленої мети, отримала диплом" Інтершколи" і тепер попереду - нові звершення. А сумно, тому що більше не буде звичних занять, зустрічей з новими друзями і викладачами. Нашого куратора, Вікторію Максимовську, ми взагалі називаємо нашої Інтер-мамою".

Викладачі ж з гордістю спостерігали за своїми студентами, яких нагороджував дипломами головний редактор телеканалу "Інтер" Антон Нікітін:

"Це тільки початок вашої кар'єри. Сподіваюся, що з багатьма з вас ми скоро зустрінемося у професії. Якщо ви обрали телебачення своїм ремеслом - нехай же у вас завжди буде місце під телевізійним сонцем. Якщо ви умієте розповідати, співпереживати і піднімати настрій хоча б кільком людям, то впораєтеся і з мільйонами телеглядачів ".

А для початку Інтершколярам довелося розповідати новини і піднімати настрій онлайн-аудиторії - випускні роботи наших студентів були викладені в мережу. Там відбувалося незалежне голосування за двома категоріями "Новини" і "Ток-шоу".

"Вже можна називати вас колегами? - Посміхається ведуча "Жди меня" Жанна Тихонова і оголошує переможців, - Дар'я Радченко, твоя робота перемогла в номінації "Новини". А ось кращою ведучою ток-шоу глядачі обрали Ірину Веренич. Але я вірю у всіх вас, у кожного! "

Ірина Веренич, випускниця "Інтершколи":

"Коли я в кадрі, я уявляю, що говорю з людиною. Не з маленькою чорною цяткою на камері, а зі своїм глядачем, якому хочеться розповісти щось цікаве. Про що я мрію? Про свою програму, в якій змогла б дивитися людині в очі, співпереживати, ділитися емоціями".

Безсумнівно, попереду багато роботи - цікавих проектів, складних завдань, а іноді і поразок. Але дивлячись на інтершколярів, віриться, що у них все вийде. Тому що вони поставили першу мету - навчитися! І успішно виконали її!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти