Чотири фільми студентів "Інтершколи" візьмуть участь у "ІнтерФільмФесті"

Чотири фільми студентів "Інтершколи" візьмуть участь у "ІнтерФільмФесті"

12 лютого 2015 | 21:22

Творчі групи "інтершколярів" працювали над створенням короткометражних фільмів, кращі з яких були обрані викладацьким журі. Шість найкращих робіт були опубліковані на сайті inter.ua, щоб і глядачі мали змогу переглянути й оцінити короткометражки. Фільми, які набрали найбільшу кількість голосів глядачів автоматично потрапляють до програми молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІнтерФільмФест".

У понеділок, 9 лютого, о 17:00 ми зафіксували статистичні дані за переглядами, оцінками й коментарями шести робіт.

Дякуємо усім, хто голосував і не залишився байдужим після перегляду фільмів, створених студентами "Інтершколи". Згідно з отриманими даними участь в "ІнтерФільмФесті" візьмуть короткометражні фільми:

Також викладацьке журі своїм рішенням включило фільм "Борг" у програму "ІнтерФільмФесту"

Довідка

"ІнтерФільмФест" - молодіжний фестиваль телевізійних проектів, мета якого запалити нові зірки, підтримати таланти, знайти нові ідеї форматів, а також залучити до співпраці з Inter Media Group молодих телевізійників і кінематографістів.

Засновники фестивалю впевнені, що креатив оригінальних незалежних авторських робіт буде цікавий усім, саме за ними - високі рейтинги і майбутнє телебачення, а мистецтво молоді - дуже дієвий засіб від усіх хвороб суспільства, тому у майбутнє краще дивитися їхніми очима.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти