У лютому починаються заняття на чотирьох курсах в "Інтершколі". Ще є вакантні місця

У лютому починаються заняття на чотирьох курсах в "Інтершколі". Ще є вакантні місця

30 січня 2015 | 13:26

У медіаосвітній програмі "Інтершкола" триває прийом заявок на чотири спеціалізації - "Комільфо", Фотокурс, Режисер монтажу та Відеограф. Заняття розпочинаються вже у лютому, тож часу встигнути приєднатися до команди "інтершколярів" залишилось небагато. Курс навчання на вказаних спеціалізаціях триває не більше 3-ох місяців, але за цей час слухачі програм зможуть опанувати ази обраного напрямку і втілити теоретичні знання на практиці на базі телеканалів Інтер Медіа Груп.

Курс "Комільфо"  

Загальноосвітній курс для початківців у сфері телебачення. На курсі Ви пройдете базову підготовку з журналістики та майстерності телеведучого - це заняття з техніки мовлення та акторської майстерності, майстер-класи від відомих телеведучих, режисерів, продюсерів, сценаристів, які працюють над ефірними проектами телеканалу "Інтер". Завдяки "Комільфо" Ви зможете обрати свій напрямок розвитку, обрати свою спеціальність серед багатьох існуючих на телебаченні.

Фотокурс

Фотомистецтво - від основ до майстерності. Учасникам програми надається можливість практикуватись у різних фотожанрах, навчитись використовувати студійне світло. У програмі курсу консультації та майстер-класи від відомих фотографів та майстрів фотомистецтва. Учасником програми може стати кожен охочий із початковим рівнем знань.

Режисер монтажу

Одна з найзатребуваніших професій на телебаченні. Режисер монтажу, наче чарівник, може відтворити на екрані будь-що. Сьогодні новинки програмного забезпечення для лінійного і нелінійного монтажу не тільки дають волю творчим знахідкам режисера монтажу, але і вимагають від нього твердих знань "матчастини", комп'ютерних програм, основ режисури та операторського мистецтва. Не прогав шанс отримати перспективну творчу професію. У програмі курсу: монтаж на програмному забезпеченні AVID, основи телевізійної режисури і звукорежисури.

Відеограф

Нова професія, яка стрімко набирає популярності. Підійде активним, непосидючим людям, яким подобається і журналістика, і операторська справа, і режисура. Адже відеограф - це людина-оркестр, яка може і хоче працювати за цілий ньюзрум. В Україні зовсім небагато людей працює у цьому напрямку, в той час як зарубіжні відомі інформагентства й телеканали вже мають багаторічний досвід співпраці з професіоналами такого роду і саме у таких "майстрах на всі руки" бачать майбутнє журналістики. 

Зарахування слухачів до програми "Інтершкола" відбувається на конкурсних засадах. Участь у програмі здійснюється на платній основі. Подати заявку на один із курсів можна, перейшовши за посиланням.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти