Ювілейний випуск "телемаляток": п'ять років в "Інтершколі" готують юну зміну

24 грудня 2014 | 16:26

Роботу у кадрі, акторську майстерність, сценічну мову та діловий етикет - ці науки опанували майбутні телевізійники на курсах у "Інтершколі". Але для того, щоб працювати у медіа, цим студентам потрібно ще трішечки підрости, адже мова йде про "телемалят".

Вони - майбутні зірки телебачення. Днями у них відбувся випускний, навіть Дід Мороз у гості завітав. Цей випуск на курсі "Телемалятко" в "Інтершколі" ювілейний. Вже п'ятий рік тут гартують поки ще маленьких, але вже справжніх професіоналів.

Єгор Бенкендорф, голова правління телеканалу "Інтер":

- Вони спробували себе телеведучими, журналістами... За цей період вони отримали колосальний досвід. Деякі діти професійніші за багатьох ведучих, які працюють на різних каналах.

Антон Нікітін, головний редактор телеканалу "Інтер":

- У дитини серце більш відкрите по відношенню до світу. А телевізійна професія вимагає саме такого ставлення. Адже журналістам, операторам, режисерам дуже часто необхідно ставати дітьми для того, щоб стати успішними у професії. Ось такий парадокс на телебаченні.

Три місяці інтенсивного навчання та майстер-класів вже даються взнаки. Десятирічний Данило дає інтерв'ю як справжній телевізійник.

Данило Єршов, випускник курсу "Телемалятко":

- Чимало позитивних емоцій, дуже сподобалася акторська майстерність. Я дізнався чимало нового про все - про телеканал, як це все працює. Я про це не знав. Здобув новий досвід. Буду й надалі прагнути розвиватися у цьому напрямку.

Можливо, ми побачимо Данила на екрані за кілька років. У нього вже є мета, і перший крок на шляху до неї хлопець зробив.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти