Визначені переможці першого Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ИНТЕРФИЛЬМФЕСТ"

Визначені переможці першого Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ИНТЕРФИЛЬМФЕСТ"

9 червня 2014 | 14:42

У День журналіста в київському кінотеатрі "Кінопанорама" відбулася урочиста церемонія нагородження переможців першого Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ИНТЕРФИЛЬМФЕСТ", заснованого телеканалом "Інтер" рік тому.

"ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ" - це перший в Україні фестиваль, який заснований медіагрупою. У 2013 році його створив телеканал "Інтер" на базі медіаосвітнього проекту "Інтершкола". Мета фестивалю - запалити нові зірки, знайти таланти, знайти нові ідеї форматів, а також залучити до співпраці з Inter Media Group молодих телевізійників і кінематографістів.

Оцінюють роботи учасників фестивалю українські та зарубіжні метри, професіонали кіноіндустрії і телевізійного ринку. Головою конкурсного журі виступив Єгор Бенкендорф, голова правління телеканалу "Інтер", співголовою - Ірена Рудіна, доцент Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого.

- Роботи учасників фестивалю дуже якісно зроблені, в них закладений глибокий зміст, - поділився своїм враженням Єгор Бенкендорф. - Приємно, що сьогодні в залі стільки молодих і талановитих людей, які скоро нас посунуть і подарують телебаченню свіжі ідеї.

Цього року до оргкомітету фестивалю надійшло більше 100 робіт, з яких було відібрано 25 найкращих. А вже серед них були визначені лауреати першого "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТУ".

Переможцем фестивалю в категорії "Кіноблок" став Олександр Онуфрієв за фільм "Реаліті".

Переможцем у категорії "Телеблок" стала робота Інни Сенюк "Одна надія".

Також деякі учасники фестивалю удостоїлися спеціальних нагород.

Приз глядацьких симпатій отримав Олексій Лідовський за роботу "3,2 роки разом".

Спеціальний приз від Inter Media Group дістався Андрію Гепенку за фільм "Слова на вітер". Крім того, Андрія запросили на роботу в медіагрупу.

Спеціальну нагороду від "Інтершколи" отримали Анна Бух і Андрій Симченко за документальний фільм "Богданівка".

Нагороди від телеканалу НТН удостоївся 15-річний Антон Яковенко за свій фільм "Віддзеркалення", знятий на Айфон. Цей бойовик-короткометражку 29 червня покажуть в ефірі НТН.

- Як писав Анатолій Коні: "Радість можна знайти лише у творчості". Як добре, що є фестиваль, де можна поділитися своїми думками та емоціями з однодумцями. Я дуже вдячний за високу оцінку моєї роботи, - сказав наймолодший учасник "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТУ" Антон Яковенко.

Роботи переможців фестивалю вже найближчим часом покажуть в ефірі "Інтера" та інших телеканалів Inter Media Group. Деякі з призерів фестивалю вже отримали запрошення до співпраці з компаніями медіагрупи.

- Сьогодні українському телебаченню як ніколи потрібен національний телевізійний продукт, професійний національний контент. Україна дуже багата талановитими молодими людьми. А ці талановиті молоді люди дуже багаті ідеями. Але одних ідей мало. Потрібні ще знання, вміння та навички, щоб якісно ці ідеї втілити в життя, - сказала Олена Одноралова, керівник служби по роботі з персоналом телеканалу "Інтер" і член Методичної ради програми "Інтершкола".

Вже відкрито прийом робіт для участі у фестивалі "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ" 2015 року. Детальніше на сайті фестивалю. Молоді і талановиті кінематографісти й телевізійники, не проґавте свій шанс заявити про себе!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти