Тихонова Жанна

Тихонова Жанна

Коротка біографія

Народилася в місті Полярному Мурманської області. Там і провела перші 10 років свого життя. Від цивілізації (у сучасному розумінні цього слова) далеко, проте санчата, лижі, ковзани, північне сяйво, засніжені сопки - що ще потрібно для щасливого дитинства?!

Що стосується конкретних яскравих цього періоду... Складно пригадати щось конкретне, все було чудово. Проводи "нашого ласкавого ведмедика" після Олімпіади-80, відвідання музеїв. А чеський луна-парк!.. І, звичайно, традиційні дитячі страхи - молочний зуб, що хитається, та Чорна Рука - віддай серце, про яку мені розповіли дівчата з двору.

Десь у п'ять років потягнуло на естраду. Розгорнула активну концертну діяльність, щоправда, у межах батьківської квартири. Записувала нескінченні моно вистави: сам собі режисер, актор, запрошений гість та акомпаніатор. Широке застосування талантів знайшлося у школі: конкурси самодіяльності, КВН, стінгазети - звертайтеся до Тихонової: швидко, якісно, на повному ентузіазмі.

Справжній смак до навчання прокинувся лише в Університеті (київському педагогічному). Воно й зрозуміло: ніяких тобі ненависних точних наук на філфаку не викладали. Погодьтеся, наприкінці 90-х важко було назвати перспективною роботу вчителя російської мови, тому вирішено було вирушати на радіо. FM - віщанню було віддано 6 років, про що не шкодую, хоча радіо останнім часом слухати не можу :)

На ТБ потрапила випадково - пробувала влаштуватися секретарем до одного з директорів каналу. Проникливий пан (дякую йому дуже) запропонував показати мої фотографії керівництву. Через три місяці мене запросили на проби, а потім запропонували вести одну з рубрик у ранковому блоці. На хвилинку! - службова машина забирала мене о 4-ій ранку, і так півроку. Зате о дев'ятій мій робочий день вже закінчувався. Моїми першими словами перед телекамерою були "Вітаю! Це "Огляд преси" на телеканалі "Інтер".

Потім трапилася програма "Жди меня. Украина". Вже багато років разом. Навіть не віриться... Проект рідний, і цим все сказано. А "Країна рад", що люб'язно надала мені притулок на час вагітності! Кумедно було (особливо "кумедно було Мілі, нашому стилісту): приходжу на чергові зйомки через тиждень, а у костюмчик вже не втискаюся.

Телебаченню дякую за реалізацію творчих та особистих амбіцій, якби не воно, то шукати свою "аудиторію" довелося б у іншому місці. Втім, знаєте, який кайф, наприклад, співати у ресторані? Мені довелося спробувати якось, думала професію змінити :).  На цьому, напевно, поки що все. Решта - попереду, і це чудово!

Спецпроекти