Сєрга Коля

Сєрга Коля

Коротка біографія

Український музикант, комік і досвідчений телеведучий. Разом із проектом "Орел і решка" в 2013-2014 рр. побував "На краю світу", змінивши Андрія Бєднякова на посаді ведучого популярного тревел-шоу, в 2015-му з'являвся в "Ювілейному сезоні", а в 2017-му - у спецвипуску "Орел і решка. Зірки". Показав глядачам, що любить серфінг, не боїться пірнати з аквалангом, вміє ловити рибу руками і має відмінне почуття гумору.

У березні 2018-го року Коля Сєрга став ведучим проекту "Орел і решка. Морський сезон". Разом із Машею Гамаюн у 17-му сезоні програми він відправився в подорож, щоб відкрити для телеглядачів "Інтера" далекі острови і незвідані моря і океани, а також познайомити з дивовижним підводним світом і найзагадковішими місцями нашої планети.

"У цьому сезоні буду я - і це гарний привід відкласти всі справи і припасти до екрану телевізора, - каже Коля Сєрга. - Дорогою на зйомки першої програми "Морського сезону" у мене було відчуття, ніби всередині мене вивергається вулкан! Я думаю, ця лава накриє і всіх телеглядачів".

Спецпроекти