Дромов Андрій

Дромов Андрій

Програми: Готуємо разом

Коротка біографія

Відкриття і знахідка телеканалу "Інтер". На телебаченні - з 2014 року. Він приїхав з Одеси до Києва на кастинг ведучого шоу "Сусід на обід", і відразу ж підкорив продюсерів і знімальну групу. Пізніше йому запропонували вести кулінарне шоу "Готуємо разом".

Андрій з дитинства мріяв стати професійним кухарем відповідно до сімейної традиції, адже його тато теж був кухарем, дід - кондитером, а прадід - пекарем. Замашки шеф-кухаря проявив в юному віці: готувати почав у 6 років, перша страва - не банальна яєчня, а вишукана "шарлотка".

З 16 років - працював у кафе, смажив на мангалі смачний шашлик, потім три роки плавав коком на судні. Однак Андрій Дромов на цьому не зупинився і швидко доріс до шеф-кухаря престижного ресторану.

Готувати страви високої кухні Андрій вчився у зірок кулінарного мистецтва з Італії, Австралії, Польщі. Серед його вчителів, наприклад, - Скотт Деннінг, який працював у мішеленівському La Gavroche (2 зірки, Лондон).

Попри зайнятість у програмі "Готуємо разом", Андрій Дромов постійно живе в Одесі, де працює керуючим і бренд-шефом ресторану "Будапешт". Разом із дружиною виховує двох синів, старший з яких любить готувати разом із татом, а молодший поки просто насолоджується найсмачнішою в Одесі манною кашею.

Спецпроекти