Доманський Андрій

Доманський Андрій

Програми: Готуємо разом

Коротка біографія

Народився 8 серпня 1974 року в Одесі. Закінчив Одеський політехнічний університет, отримавши спеціальність інженер-системотехнік, за фахом працював два роки.

У 1994 році пішов працювати радіоведучим на Просто Радіо в Одесі.

З жовтня 2002 року Андрія запросили працювати на "Новому каналі" ведучим ранкової програми "Підйом". Після цього реалізував себе у проектах "Весілля за 48 годин", "Тільки правда?", "Хто проти блондинок?", "Володар гори", "Інтуїція", "Світлі голови". Був ведучим "Фабрики зірок" (1 і 3), "Фабрика. Суперфінал" на "Новому каналі".

У жовтні 2010 року перейшов на канал 1+1. Першим проектом стала програма "Шоу на два мільйони", другим - "Мій зможе", в якому він працював разом із Вірою Брежнєвою. З 2011 року Андрій - постійний ведучий вокального шоу "Голос країни", включаючи і нову версію "Голос країни. Діти". Також ведучий шоу "Побий ведучого", "Вишка".

З 2014 року Андрій Доманський приєднався до команди телеканалу "Інтер".

"Працювати на каналі "Інтер", який по праву вважається "першою кнопкою країни", статусно і престижно для будь-якого телеведучого. У новому році нас всіх - і глядачів, і телевізійників - чекають нові проекти, великі праймові розважальні шоу. Мій прихід на "Інтер" я розцінюю як цікавий, амбітний крок у своїй телевізійній кар'єрі і професійній діяльності", - говорить Андрій Доманський.

У 2008 році Андрій Доманський отримав премію Телетріумф у номінації "Найкращий ведучий розважальних програм".

Одружений. Діти: син Василь (2000) і дочка Лада (2004) від першої дружини, дочка Василина (2007) від цивільної дружини, телеведучої Лідії Таран, дочка Кіра (2011) від другої дружини. Також виховує сина дружини від першого шлюбу Артема.

Спецпроекти