Бондаренко Анатолій

Бондаренко Анатолій

Побажання глядачам

Любіть життя!

Коротка біографія

Анатолій Бондаренко, журналіст, редактор, телеведучий каналу "Інтер". Зараз працює в пошуковому телепроекті "Жди меня. Україна", котрий здобув народну премію "Телезірка" (2006), як найкраща соціальна програма року.

Починав творчу кар'єру в Головній редакції інформації УТ - працював випусковим редактором програм "Актуальна камера" та "Новин".

В 1989-90 р.р. створив власну авторську інформаційну програму "Вечірні Новини", яка виходила в ефір щочетверга в перерві Молодіжної Студії "ГАРТ", а згодом набула популярності і стала щоденною.

У 1992 став одним із піонерів-відкривачів революційного на той час комерційного незалежного (від держбюджету, насамперед), телеканалу УТ-3. Шеф-редактор творчої групи суботнього ефіру, автор і ведучий кількох музичних і розважальних програм ("Хіт-Рік", "Для Вас", "Віннер" та ін., співавтор і ведучий "Вечірніх розваг для дорослих"). Всі програми особливо цікаві були тим, що виходили в живому ефірі.

У квітні 1997-го з розважальними проектами "Хіт-Рік" та "Зірки" перейшов працювати на "молодий і зелений" ще тоді "Інтер". З 2002-го допомагає людям знаходити рідних і близьких у пошуковій програмі "ЖДИ МЕНЯ. Україна". Ще, як редактор, відповідає на "Інтері" за документальні програми зарубіжних виробників ВВС, Discovery, та ін., а також за разові розважальні і видовищні проекти, на зразок Міс Всесвіт, Міс Світу, Міс Європа, та ін.

Спецпроекти